Hřejivé objetí 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí
Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A 1x rašelinový zábal
1x parafín na ruce
1x skořicový detoxikační zábal
1x podvodní masáž
1x zábal s panenským kokosovým olejem
1x koupel s rašelinovým extraktem
1x skořicová minerální koupel
1x indická masáž hlavy
1x ruční skořicová masáž
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 2x skořicová minerální koupel
1x medová masáž
1x obklad se včelím voskem
1x skořicový detoxikační zábal
1x ruční skořicová masáž
1x parafín na ruce
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba
Program A Program B
leden, prosinec (do 22.12.) 5 410 Kč 4 870 Kč
únor, listopad 5 960 Kč 5 420 Kč
březen 6 360 Kč 5 820 Kč
duben 6 610 Kč 6 070 Kč
květen, říjen 6 960 Kč 6 420 Kč
červen - září 7 210 Kč 6 670
Čas nástupu 13:00 - 14:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 5x ubytování
  • 5x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Rašelinové zábaly představují nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové velmi teplé (min. 40°C) zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Vhodné zejména pro pohybové a revmatické diagnózy. Délka trvání je 15 minut.

Parafínový zábal - jedná se o lokální termoterapii. Teplý parafínový obklad se přiloží na postižené místo. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Parafínové obklady se využívají při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy. Doba trvání procedury je 15-20 minut a teplota parafínu je 43 °C.

Skořicový detoxikační zábal - prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Vzhledem k jeho prohřívacím vlastnostem se aplikuje lokálně na nohy, hýždě, paže popřípadě další tělesné partie. Délka trvání je 25 min.

Podvodní masáž - doporučuje se jako podpůrná terapie při léčbě chorob pohybového ústrojí a jako podpůrná terapie při psychosomatických onemocněních. Pacient se ponoří do speciální vany se sirnou vodou o předepsané teplotě a je masírován pod vodou tlakem proudu vody, což opět zvyšuje prokrvení pokožky. Délka trvání je 15 minut.

Zábal s panenským kokosovým olejem - celotělový zábal s vysokým obsahem čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou vyhlazuje a dokonale zjemňuje. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek. Délka trvání je 20 min.

Koupel s rašelinovým extraktem - koupel obsahuje extrakt z čisté léčivé rašeliny. Koupel má prohřívací efekt a aplikuje se při revmatických, artritických obtížích, svalové únavě, po sportovních výkonech, pomáhá při léčbě dermatologických problémů jako jsou lupénka, atopický ekzém, akné. Má také výrazné detoxikační vlastnosti. Optimální doba koupele je 20 minut, za tu dobu se léčivý přípravek stačí rovnoměrně rozvrstvit po celém povrchu kůže a proniknout dovnitř.

Skořicová minerální koupel - zpříjemňuje regenerační účinky koupele. Napomáhá udržovat pokožku hebkou a vláčnou. Skořicová silice prohřívá a podporuje látkovou výměnu v podkoží. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Indická masáž hlavy - tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Pomáhá ulevit bolestem hlavy, stimulací vlasové pokožky se uvolňuje velké množství endorfinů, které zlepšují náladu. Zbavuje psychické zátěže, zklidňuje duši,podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. Doba trvání je 30 minut.

Ruční skořicová masáž - skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Délka masáže je 30 minut.

Medová masáž - díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků. Masáží dochází k aktivaci vnitřních orgánů a prokrvení pokožky. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Tato masáž je velmi účinná například u alergií, revmatismu, žaludečních a střevních potížích, potížích s nespavostí a bolestmi hlavy. Doba trvání je 30 minut.

Obklad se včelím voskem - obklad z včelího vosku. Vysoký obsah přírodního včelího vosku obsahuje vysoce hodnotné látky, zejména vitamín A, který povzbuzuje buňky a pomáhá při vysušené pokožce. Navíc při zahřívání včelí vosk uvolňuje svoji typickou vůni – obklad je aromaterapeutický zážitek pro všechny smysly . Délka trvání je 20 min.

 

 

 

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín