Aby tělo nebolelo

Lázně Hodonín

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 14 dní/13 nocí
Stravování: plná penze nebo polopenze výběrová
Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje ***Superior s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), TV, lednicí, telefonem a připojením k internetu
Služby: bazén s whirlpoolem, kulturně informační centrum, kavárny s cukrárnou, půjčovna jízdních kol a nordic walkingových holí, venkovní hry v areálu lázní, fit centrum, kadeřnictví, kosmetika, konferenční prostory, kulturní a společenské akce, zájezdy do okolí, internetový koutek, WiFi připojení
Léčebný program: cílené lékařské vyšetření
5x plynové injekce
8x jodobromová koupel
4x klasická masáž částečná
3x parafín
6x koupel suchá uhličitá částečná
3x koupel přísadová dle vlastního výběru
4x peloidní zábal
BONUS 5x vstup do bazénu zdarma
5x vstup do fitcentra zdarma

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt 1/1 jednolůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj
s terasou
Polopenze 19 170 Kč 16 570 Kč 17 220 Kč
Plná penze 20 860 Kč 18 260 Kč 18 910 Kč

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 11:00 hodin, v den odjezdu do 9:00 hodin. Dodržujte prosím čas nástupu do 12:00 hodin.

Cena zahrnuje:

  • 13x ubytování
  • 13x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací a kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen při léčbě, ale i preventivní, regenerační a omlazující.

Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, kdy teplotu může snížit dle zdravotního stavu.

Délka procedury: 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Parafín - přikládání roušek smočených v rozehřátém parafinu o teplotě 56-58 stupňů celsia na různé klouby horních nebo dolních končetin. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má také příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy. Délka procedury: 15 minut.

Suchá uhličitá koupel - jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn medicinálním oxidem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve, větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy. Délka procedury: částečná 20 minut, celková 20 minut.

Peloidní zábal - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, svalových kontraktur, bolesti kloubů a páteře. Délka procedury: 15 minut.

Přísadová koupel - koupele s bylinnými přísadami a esencemi využívá účinku teplé koupele a specifického působení přidané látky, které se indikují podle konkrétního zdravotního stavu. Podle zaměření vede ke stimulaci organismu, relaxaci, regeneraci, snížení bolestivosti nebo k hojení kožních afekcí. Síla bylin nastoluje v těle regulaci teploty a tlaku, dýchání, rovnováhu, harmonii a ozdravný proces a vdechování výparů s vůněmi a esencemi bylin ovlivňuje naši mysl a celou psychiku. Navozuje pocit pohody. Příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek.

Zaslat poptávku

Lázně Hodonín

Měšťanská 140
695 04 Hodonín