Aktivně v Hodoníně

Lázně Hodonín

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Stravování: plná penze nebo polopenze výběrová
Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje ***Superior s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), TV, lednicí, telefonem a připojením k internetu
Služby: bazén s whirlpoolem, kulturně informační centrum, kavárny s cukrárnou, půjčovna jízdních kol a nordic walkingových holí, venkovní hry v areálu lázní, fit centrum, kadeřnictví, kosmetika, konferenční prostory, kulturní a společenské akce, zájezdy do okolí, internetový koutek, WiFi připojení
Rekondiční program: zdravotní konzultace
2x klasická masáž částečná
2x peloidní zábal
1x koupel jodobromová
2x koupel celotělová vířivá s bylinnou přísadou
3x vstup do bazénu zdarma
BONUS v termínu od 1. 4. do 31. 10.: 1x mapa Slovácko + zapůjčení kola na den zdarma
v termínu od 1. 11. do 31. 3.: 3x volný vstup do fit centra

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt 1/1 jednolůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj 1/2 dvolůžkový pokoj
s terasou
Polopenze 4 430 Kč 3 830 Kč 3 980 Kč
Plná penze 4 820 Kč 4 220 Kč 4 370 Kč

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 11:00 hodin, v den odjezdu do 9:00 hodin. Dodržujte prosím čas nástupu do 12:00 hodin. Pobyt je zahájen obědem v případě plné penze a ukončen snídaní.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • rekondiční program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací a kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen při léčbě, ale i preventivní, regenerační a omlazující.

Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, kdy teplotu může snížit dle zdravotního stavu.

Délka procedury: 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Peloidní zábal - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, svalových kontraktur, bolesti kloubů a páteře.

Vířivá koupel - využívá kombinaci tepla a silného mechanického dráždění vodou. Vhodná při bolestech nohou z námahy, při otékajících nohou, u léčby poúrazových stavů, při špatném prokrvení. V nabídce s nepěnivou bylinou přísadou Herbaden Spa ~ máta a lemongrass. POZOR! Není vhodná po zánětech žil dolních končetin. Teplota vody: 37°C. Délka procedury: 20 minut.

Zaslat poptávku

Lázně Hodonín

Měšťanská 140
695 04 Hodonín