Apollonův týden zdraví

Apollon resort Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 7 dní/6 nocí
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový apartmán v Apollon Resortu s plným příslušenstvím, televizí a kuchyňským koutem s lednicí; vzdálenost 5 - 10 minut pěší chůze od lázní
Služby LD Perla: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
3x jodobromová koupel
1x vinná aroma masáž rozšířená
1x perličková koupel s bylinnou přísadou
1x masáž horkými lávovými kameny rozšířená
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji
MIMOSEZÓNA
osoba ve dvoulůžkovém pokoji 
HLAVNÍ SEZÓNA
Snídaně 10 960 Kč 11 700 Kč
Polopenze 12 460 Kč 13 260 Kč
Plná penze 13 960 Kč 14 820Kč

Mimosezóna: 1. 11. - 31. 3.; hlavní sezóna: 1. 4. - 31. 10.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 14:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2023 – 20. 12. 2023.
Nástupní dny na pobyt: DENNĚ
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování
  • 6x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 30,-Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - jodobromová koupel představuje jeden z nejúčinnějších balneologických prostředeků. Léčí cévní onemocnění, napomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza. Dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující. Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Před absolvováním je nutná konzultace s lékařem, který dle zdravotního stavu teplotu koupele zachová, příp. sníží.

Vinná aroma masáž rozšířená - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání a odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky, dochází tak k uvolnění těla i mysli. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály padesátkrát silněji než vitamín E a výrazně silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk. Velmi účinně pěstí, vypínají a zpevňují pokožku.

Perličková koupel s bylinnou přísadou- díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje koupel mikromasáž kůže. Ta má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. Vede k osvěžení a uklidnění organismu, má sedativní účinek projevující se lepším dýcháním klienta a jeho krevního oběhu, uklidnění srdeční činnosti, uvolnění přetíženého a bolestivého svalstva, zmírnění reflexních změn ve svalech, vazivu a tkáních. Teplota vody: 37°C.

Masáž horkými lávovými kameny rozšířená - k masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

 

 

 

 

 

Zaslat poptávku

Apollon resort Lednice

Sídl. Osvobození 765
691 44 Lednice