Chvíle pohody

Lázně Hodonín

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Stravování: polopenze nebo plná penze výběrová
Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje ***Superior s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), TV, lednicí, telefonem a připojením k internetu
Služby: bazén s whirlpoolem, kulturně informační centrum, kavárny s cukrárnou, půjčovna jízdních kol a nordic walkingových holí, venkovní hry v areálu lázní, fit centrum, kadeřnictví, kosmetika, konferenční prostory, kulturní a společenské akce, zájezdy do okolí, internetový koutek, WiFi připojení
Pohodový program: zdravotní konzultace
1x koupel červený pomeranč
1x koupel z Mrtvého moře
2x klasická masáž částečná
1x koupel Africká xylopová
1x peloidní zábal
2x vstup do bazénu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt 1/1 jednolůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj
s terasou
Polopenze 3 940 Kč 3 400 Kč 3 610 Kč
Plná penze 4 010 Kč 3 790 Kč 4 000 Kč

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 11:00 hodin, v den odjezdu do 9:00 hodin. Dodržujte prosím čas nástupu do 12:00 hodin. Pobyt je zahájen obědem v případě plné penze a ukončen snídaní.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • pohodový program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Africká xylopová koupel - xylopia neboli Xylopová voda je alkoholový extrakt polodů Xylopia aethipica (strom rostoucí v subsaharské části Afriky, kolem řek). Účinné látky se získávají z plodu tohoto stromu. Vlastnosti xylopia: silný stimulující prostředek pro celé tělo. Zvyšuje prokrvení, tonizuje nervovou soustavu. Ulevuje od bolesti, odstraňuje otok, podporuje hojení, má desifekční a čistící účinky. Indikace: při onemocněních pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, svalů a šlach, artritida, revmatické onemocnění). Při civilizačních potížích (stres, deprese, nespavost). Při regeneraci sil (po sportu, při vyčerpání po těžkých výkonech nebo chřipce). Při rehabilitaci pooperačních a poúrazových stavů.

Peloidní zábal - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, svalových kontraktur, bolesti kloubů a páteře.

Zaslat poptávku

Lázně Hodonín

Měšťanská 140
695 04 Hodonín