Čtyři pohodové dny 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci
Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
1x relaxační perličková koupel
1x rašelinový tepelný zábal
1x částečná ruční masáž (15 min.)
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 1x čokoládový zábal
1x konopný vyživující zábal
1x částečná ruční masáž (15 min.)
1x ovesná koupel
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM C 1x konopná minerální koupel
1x částečná ruční masáž (15 min.)
1x zábal z bahna Mrtvého moře
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba Program A Program B Program C
leden, prosinec (do 22.12.) 2 430 Kč 2 860 Kč 2 500 Kč
únor, listopad 2 760 Kč 3 190 Kč 2 830 Kč
březen 3 000 Kč 3 430 Kč 3 070 Kč
duben 3 150 Kč 3 580 Kč 3 220 Kč
květen, říjen 3 360 Kč 3 790 Kč 3 430 Kč
červen - září 3 510 Kč 3 940 Kč 3 580 Kč
Čas nástupu 15:00 - 18:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Perličková koupel - koupel properlená bublinkami pomocí vzduchových trysek o teplotě 37 - 38 °C, blahodárně působící na lidský organismus. Mikro masáží kůže dochází k lepšímu prokrvení a celkové relaxaci organismu, svým mírně sedativním účinkem ovlivňuje nespavost, neurózy nebo a psychosomatické nemoci. Koupelí dochází též k uvolnění svalového napětí, proto se účelně využívá při léčení pohybového aparátu. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Rašelinové zábaly představují nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové velmi teplé (min. 40°C) zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Vhodné zejména pro pohybové a revmatické diagnózy. Délka trvání je 15 minut.

Masáž ruční částečná - jedná se o masáže, které jsou prováděny na určité části lidského těla. S ohledem na tuto část se určuje i typ masáže, který se má použít. Před masáží je vhodné příslušnou partii těla prohřát, např. při předcházející proceduře.

Čokoládový zábal - celotělový zábal s obsahem 50% čistého kakaa. Obsah kakaové hmoty v zábalu přiměřeně zásobuje pokožku antioxidačními složkami. Čokoládový zábal předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, prospívá Vašemu vzhledu i stavu mysli. Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Délka procedury je 20 min.

Konopný vyživující zábal - regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný zábal se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Konopný zábal zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Ovesná koupel - z rozdrcených zrn se pil čaj, výluhy přidávaly do koupelí novorozeňat, aby jejich kůže byla zdravá a hebká. Dnes víme, že působí blahodárně na ekzémy, například atopický ekzém, zklidňuje svědění kůže a pomáhá odstraňovat rozmanité dermatitidy. Některé prameny uvádějí, že ovesná koupel je vhodná pro celkové zklidnění unaveného organismu a posílení nervové soustavy. Má vysoký obsah vitaminů skupiny B, které jsou nezbytné pro nervový systém a vnitřně pak i pro krvetvorbu. Obsahuje zinek, který je pro pevnou a zdravou pokožku nezbytný, protože působí proti ekzémům. Ovesná koupel se osvědčuje také při revmatu, ischiasu, ústřelu. Ocení jej lidé mnoha profesí, kteří nadměrně namáhají pokožku, například častým namáčením do vody nebo různých roztoků, lidé s přecitlivělou kůží, maminky dětí s ekzémy.Délka procedury je 20 minut.

Konopná minerální koupel - regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Konopná koupel se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodná je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Konopná koupel má antirevmatické účinky, tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže. Délka procedury je 20 min.

Zábal z bahna Mrtvého moře - bahno z Mrtvého moře se používá jako celotělový vyživující zábal jako součást zeštíhlujícího programu ale také na bolavé svaly a klouby. Zábal používáme tam, kde chceme dosáhnout zeštíhlení, zpevnění, detoxikace, remineralizace. Působí okamžitě a má dlouhodobý účinek.  Délka procedury je 30 min.

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín