Dny pro krásu

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny/2 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Zkrášlovací program: 1x čokoládová koupel
1x aroma masáž částečná
1x antistresová koupel
1x celotělový zábal z mořských řas
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji
STANDARD
osoba ve dvoulůžkovém pokoji
SUPERIOR
snídaně 3 190 Kč 3 330 Kč
polopenze 3 530 Kč 3 670 Kč
plná penze 3 870 Kč 4 010 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupy DENNĚ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • zkrášlovací program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Čokoládová koupel - čokoládová koupel je oblíbená pro své zklidňující účinky. Povzbuzuje mikrocirkulaci v pokožce a vyjasňuje ji. Koupel dodává pokožce potřebnou vlhkost a zabraňuje její dehydrataci. Hřejivá vůně čokolády stimuluje produkci endorfinů, uklidňuje smysly a dodává teplé lázni sladkou harmonickou atmosféru.

Aroma masáž částečná - spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Antistresová koupel - přírodní silice z červeně kvetoucího máku a konopí působí příznivě na regeneraci těla i ducha. Při koupeli zažijete jedinečné okamžiky odpočinku. Teplota: 37°C.

Celotělový zábal z mořských řas - obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromidů a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Tyto prvky působí uklidňujícím účinkem na celé tělo. Bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Obnovuje rovnováhu minerálů, které pronikají přes pokožku do těla, tonizuje, odvádí toxiny. Vstřebává toxické látky a tukovou tkáň, zlepšuje stav pokožky. Má uvolňující účinek.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice