Pobyty

Seniorská relaxace 2016 cena od 3 190 Kč

Seniorská relaxace 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 4

Seniorská relaxace je vhodná k regeneraci unaveného organismu, odpočinku a k načerpání nových sil. Kombinace procedur je vhodná pro celkovou relaxaci, uvolnění svalového napětí a hloubkovému prokrvení pokožky. Tento pobyt je vhodný zejména při potížích pohybového aparátu.  

Kneippova bylinková harmonie 2016 cena od 3 410 Kč

Kneippova bylinková harmonie 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 4

"Vše, co potřebujeme k tomu, abychom byli zdraví, nám dala sama příroda" - prohlašoval ve druhé polovině 19. století německý farář Sebastian Kneipp. Firma, kterou na sklonku života Sebastian Kneipp založil, dodnes vyrábí ryze přírodní bylinné přípravky. Některé z nich můžete vyzkoušet při lázeňských procedurách, které jsou do tohoto pobytu zahrnuty.  

Kouzelná pohádková relaxace cena od 6 790 Kč

Kouzelná pohádková relaxace

Lázně Lednice
Počet nocí: 4

Pokud toužíte po nevšedním pohádkovém zážitku pro všechny smysly Vašeho těla, rozhodněte se pro Kouzelnou pohádkovou relaxaci.

Koupelová variace 2016 cena od 4 030 Kč

Koupelová variace 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 4

Koupele patří k těm nejvyhledávanějším relaxačním procedurám. Každý si v koupeli může svoji relaxaci umocnit vhodnou přísadou a relaxační účinek tak může mít nekonečné množství podob. Koupelová variace nabízí některé oblíbené koupele i Vám.  

Lednické rendez-vous cena od 7 300 Kč

Lednické rendez-vous

Lázně Lednice
Počet nocí: 5

Dopřejte svému tělu týdenní odpočinek.

Mořský balíček cena od 8 410 Kč

Mořský balíček

Lázně Lednice
Počet nocí: 6

Dopřejte svému tělu týdenní odpočinek. V koupeli se solí z Mrtvého moře a solném zábalu můžete okusit exotiku na dálku.

Originál na míru 2016 cena od 4 050 Kč

Originál na míru 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 4

Pobyt s individuálním přístupem. Pobyt, který je až na místě sestaven fyzioterapeutem s ohledem na váš aktuální zdravotní stav. Tento pobyt se v pravý čas stane tím nejlepším lékem na vaše bolesti. Měkké techniky, mobilizace, ultrazvuk, laser, galvanická lázeň a spoustu dalších speciálních postupů může obsahovat individuální fyzioterapie.

Lednická lázeňská kúra cena od 9 690 Kč

Lednická lázeňská kúra

Lázně Lednice
Počet nocí: 6

Dopřejte svému tělu týdenní odpočinek. Pomocí jodobromových a uhličitých plynových koupelí, obkladů a masáží docílíte obnovy nejen Vašeho těla, ale i ducha.

Aby klouby nebolely 2016 cena od 4 270 Kč

Aby klouby nebolely 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 5

Procedury jsou zvoleny s ohledem na maximální účinek na pohybový aparát. Rašelina má nezastupitelné místo v léčbě a prevenci chronických onemocnění kloubů a CO2 urychluje látkovou výměnu.  

Týden pro seniory cena od 10 140 Kč

Týden pro seniory

Lázně Lednice
Počet nocí: 7

Dopřejte svému tělu týdenní odpočinek.

Speciál pro seniory 2016 cena od 4 490 Kč

Speciál pro seniory 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 5

Balíček šitý na míru přímo seniorům. Regenerační program napomáhá harmonicky sladit přetížený pohybový aparát, zlepšit prokrvení organismu a ulevit unavenému tělu. Pomáhá od bolesti a přináší báječné chvíle plné relaxace.  

Hřejivé objetí 2016 cena od 4 870 Kč

Hřejivé objetí 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 5

Lidstvo vždy využívalo teplo k úlevě namoženého a bolavého těla. Postupným a opakovaným prohříváním postižené oblasti se dostavuje lokální překrvení, urychlení látkové výměny a dochází k úlevě od bolesti.  

Seniorský týden 2016 cena od 5 140 Kč

Seniorský týden 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 6

Léčebné procedury jsou zvoleny s ohledem na věkovou skupinu, pro kterou je pobyt určen. Procedury jsou zvoleny tak, aby organismus příliš nezatěžovaly a přitom byly maximálně účinné zejména na pohybový aparát.

Zdraví z přírody 2016 cena od 5 440 Kč

Zdraví z přírody 2016

Lázně Kostelec u Zlína
Počet nocí: 6

Naše matka Země nám dává mnoho ze svého bohatství k tomu, abychom mohli lépe žít, lépe pracovat a také kvalitně odpočívat. Vyzkoušejte tento pestrý koktejl, namíchaný z darů Země.  

1 2