Hodonínský román pro ženy

Lázně Hodonín

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 7 dní/6 nocí
Stravování: plná penze nebo polopenze výběrová
Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje ***Superior s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), TV, lednicí, telefonem a připojením k internetu
Služby: bazén s whirlpoolem, kulturně informační centrum, kavárny s cukrárnou, půjčovna jízdních kol a nordic walkingových holí, venkovní hry v areálu lázní, fit centrum, kadeřnictví, kosmetika, konferenční prostory, kulturní a společenské akce, zájezdy do okolí, internetový koutek, WiFi připojení
Regenerační program: zdravotní konzultace
2x koupel suchá uhličitá částečná
1x koupel s esencí čajové růže
1x koupel přesličková
2x lymfodrenáž přístrojová částečná
1x koupel červený pomeranč
1x medový zábal
2x klasická masáž částečná
1x koupel celotělová vířivá s bylinnou přísadou
1x masáž horkými lávovými kameny částečná

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt 1/1 jednolůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj
s terasou
Polopenze 8 550 Kč 7 350 Kč 7 650 Kč
Plná penze 9 330 Kč 8 130 Kč 8 430 Kč

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 11:00 hodin, v den odjezdu do 9:00 hodin. Dodržujte prosím čas nástupu do 12:00 hodin. Pobyt je zahájen obědem v případě plné penze a ukončen snídaní.

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování
  • 6x stravování
  • regenerační program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Suchá uhličitá koupel - jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn medicinálním oxidem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve, větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy. Délka procedury: částečná 20 minut, celková 20 minut.

Masáž horkými lávovými kameny - k masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují aniony kovů, přispívající k regenerci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Dokonale působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, únavu. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a detoxikuje organizmus. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži. Délka procedury: částečná masáž lávovými kameny: 25 minut.

Minerální koupel s esencí čajové růže - uvolňující, blahodárně působí na celé tělo. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Přesličková koupel - tonizující. Koupel obsahuje komplex bylin, kromě extraktu z přesličky také měsíček, heřmánek a eukalypt. Působí protizánětlivě. Jedinečné účinky při léčbě onemocnění ledvin, kožních problémech a ženských potížích. Podporuje prokrvení ledvin. Má pozitivní účinky při hojení kůže. Koupel výborně snáší i přecitlivělá pokožka. Je doporučována jako pomocný lék při onkologických nemocích. Přeslička je také dobrým preventivním prostředkem proti kornatění cév. Délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Přístrojová lymfodrenáž - má za cíl podpořit a posílit původní, dosud zachovalou vstřebávací a transportní funkci mízního systému. Je součástí komplexní léčby otoků, má výrazný protibolestivý a uklidňující účinek. Ovlivňuje lymfedém, revmatoidní a posttraumatické stavy, syndrom bolesti hlavy, zvýšenou únavu, lipedém, atd. Přístrojová částečná - délka procedury: 30 minut.

Medový zábal - med má antibakteriální, detoxikační a uvolňující účinky. V medovém zábalu plném minerálů, vitaminů B, C, D, E a flavonoidů je vaše tělo regenerováno. Medový zábal je ideální pro povzbuzení organismu zatíženého stresem a nezdravým životním stylem. Délka procedury: 15 minut.

Vířivá koupel - využívá kombinaci tepla a silného mechanického dráždění vodou. Vhodná při bolestech nohou z námahy, při otékajících nohou, u léčby poúrazových stavů, při špatném prokrvení. V nabídce s nepěnivou bylinou přísadou Herbaden Spa ~ máta a lemongrass. POZOR! Není vhodná po zánětech žil dolních končetin. Teplota vody: 37°C. Délka procedury: 20 minut.

 

Zaslat poptávku

Lázně Hodonín

Měšťanská 140
695 04 Hodonín