Zdraví z přírody 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí
Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A 1x Kneippova minerální koupel s arnikou horskou
1x syrovátková minerální koupel
1x sirná minerální koupel se solí Mrtvého moře
1x hydromasážní koupel s kosodřevinou
2x zábal s bahnem Mrtvého moře
2x obklad se směsí ajurvédských bylin
2x ruční masáž částečná (15 min.)
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba
Program A Program B
leden, prosinec (do 22.12.) 6 140 Kč 5 440 Kč
únor, listopad 6 800 Kč 6 100 Kč
březen 7 280 Kč 6 580 Kč
duben 7 580 Kč 6 880 Kč
květen, říjen 8 000 Kč 7 300 Kč
červen - září 8 300 Kč 7 600 Kč
Čas nástupu 13:00 - 14:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování
  • 6x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Kneippova koupel Arnika horská - koupel s arnikou horskou působí antirevmaticky a jako kožní dezinfekce. Vhodná je především při svalovém revmatismu nebo kloubních potížích. Použita přísada do koupele od firmy KNEIPP. Délka procedury je 20 minut.

Syrovátková koupel je vhodná pro všechny typy pokožky, zvláště pro pokožky ekzematické, trpící psoriázou a akné. Obsahuje jedinečný biologický systém ze sušené syrovátky kozího mléka a sůl z Růžového jezera, svým složením velmi podobnou soli z Mrtvého moře. Vůně levandule dotváří příjemný smyslový zážitek z této koupele. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Koupel se solí Mrtvého moře - mimo základní a nejvíce obsažené minerály jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje sůl z Mrtvého moře dalších 22 minerálů a stopových prvků, které jsou vysoce ceněné pro vyživování pleti, aktivaci oběhového systému, ke zmírnění revmatických potíží a metabolických poruch, pro přínos pocitů uvolnění. Délka procedury je 20 minut.

Bylinná koupel s kosodřevinou - podobně jako u mátové koupele je zde využito přísady do koupele Calmonal herbal - tantokrát s přídavkem silice kosodřeviny. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice kosodřeviny, která koupeli dává charakteristickou vůni jehličí, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Zábal z bahna Mrtvého moře - bahno z Mrtvého moře se používá jako celotělový vyživující zábal jako součást zeštíhlujícího programu ale také na bolavé svaly a klouby. Zábal používáme tam, kde chceme dosáhnout zeštíhlení, zpevnění, detoxikace, remineralizace. Působí okamžitě a má dlouhodobý účinek.  Délka procedury je 30 min.

Obklad se směsí ajurvédských bylin - parafínový obklad s obsahem kombinace směsi ájurvédských bylin. Široké spektrum účinku kombinace ájurvédských bylin např. hořčice indické, blahovičníku, libavky, kafrovníku, skořice cejlonské a dalších. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Pomáhá při nástupech viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích. Jeho použití na lidském těle pomáhá plynulé cirkulaci krve v oběhovém systému. Účinně bojuje proti bolesti hlavy a migréně . Délka trvání je 20 min.

Ruční masáž - jedná se o masáže, které jsou prováděny na určité části lidského těla. S ohledem na tuto část se určuje i typ masáže, který se má použít. Před masáží je vhodné příslušnou partii těla prohřát, např. při předcházející proceduře.

Kneippova meduňková koupel - meduňka vám pomůže najít ztracenou rovnováhu. Má sedativní vliv na centrální nervovou soustavu, a proto se doporučuje při nervozitě, depresích, úzkosti a bolestech hlavy. Meduňková silice zmírňuje napětí a stres a má protikřečové účinky. Použita přísada do koupele od firmy KNEIPP. Délka procedury je 20 minut.

Konopný vyživující zábal - regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný zábal se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Konopný zábal zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Medová masáž - díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků. Masáží dochází k aktivaci vnitřních orgánů a prokrvení pokožky. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Tato masáž je velmi účinná například u alergií, revmatismu, žaludečních a střevních potížích, potížích s nespavostí a bolestmi hlavy. Doba trvání je 30 minut.

 

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín