Jarní regenerace těla

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny / 3 noci  
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
 
Ubytování: dvoulůžkový pokoj  s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem  
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma  

Léčebný program

 • zdravotní prohlídka
 • 2x plynové injekce
 • 2x suchá uhličitá koupel celotělová
 • 1x parafínový obklad
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x aroma masáž částečná
 • 1x bezinková tělová maska NOVINKA!
 • 1x rašelinová koupel 
 • volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba / pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze 5.600,-Kč
Plná penze 6.140,-Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00, v den odjezdu do 10:00.
Ceny platné pro prodej a pobyty s nástupem 1. 3. 2020 – 31. 5. 2020
Platí pro nástupy neděle – středa.

Cena zahrnuje:

 • 3x ubytování
 • 3x stravování

Cena nezahrnuje:

 • poplatek za ubytování 21,-Kč/osoba/den

 

Insulface oxidu uhličitého do podkoží - aplikovaný oxid uhličitý působí proti bolesti, prokrvuje chladné končetiny, podporuje cévní systém, srdce a má vliv na činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Suchá uhličitá koupel - jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn čistým kysličníkem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve a větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy.

Parafínový obklad - na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívá se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Klasická masáž částečná - masáž zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání, zmírňuje bolest, povzbuzuje zpomalený krevní oběh, odstraňuje únavu a svalové napětí. Ovlivňuje i vzdálené orgány a má celkový účinek na organismus. Kromě relaxačního, uklidňujícího účinku má i účinek tonizační. Používají se speciální nedráždivé masážní prostředky, masážní emulze nebo oleje. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Aroma masáž částečná -  masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Rašelinová koupel - speciálně upravovaná koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus. Navodí pocit znovuzrození, očištění a nabije energií. Pomáhá také při akné, artróze, ekzémech, mírných kožních zánětech, revmatismu, svalové křeči. Teplota: 37°C.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice

Soubory ke stažení