Detoxikační pobyt 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci
Stravování:
polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
2x medová detoxikační masáž
1x koupel se solí z Mrtvého moře
1x detoxikační zábal s mořskou řasou
1x ruční lymfatická masáž nohou
1x obklad se včelím voskem
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 1x lymfatická masáž obličeje
1x medová detoxikační masáž
1x detoxikační zábal s mořskou řasou
1x ruční lymfatická masáž nohou
1x obklad se včelím voskem
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba
Program A Program B
leden, prosinec (do 22.12.) 3 720 Kč 3 350 Kč
únor, listopad 4 050 Kč 3 680 Kč
březen 4 290 Kč  3 920 Kč
duben 4 440 Kč 4 070 Kč
květen, říjen 4 650 Kč 4 280 Kč
červen - září 4 800 Kč 4 430 Kč
Čas nástupu 13:00 - 14:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Medová masáž - díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků. Masáží dochází k aktivaci vnitřních orgánů a prokrvení pokožky. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Tato masáž je velmi účinná například u alergií, revmatismu, žaludečních a střevních potížích, potížích s nespavostí a bolestmi hlavy. Doba trvání je 30 minut.

Koupel se solí z Mrtvého moře - mimo základní a nejvíce obsažené minerály jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje sůl z Mrtvého moře dalších 22 minerálů a stopových prvků, které jsou vysoce ceněné pro vyživování pleti, aktivaci oběhového systému, ke zmírnění revmatických potíží a metabolických poruch, pro přínos pocitů uvolnění. Délka procedury je 20 minut.

Zábal s mořskou řasou - bahenní zábal s mořskou řasou napomáhá k odbourávání projevů celulitidy a pomerančové kůže. Při opakované aplikaci zpevňuje a zeštíhluje postavu, vyživuje a změkčuje vaši pokožku. Obsažené aktivní látky podporují prokrvení pokožky, detoxikaci organismu a obdourávání podkožního tuku na problémových partiích. Délka trvání je 30 min.

Ruční lymfatická masáž - dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Manuální lymfatická masáž - ovlivnění mízního systému - je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Manuální lymfatická masáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvětšuje zátěž našeho mízního systému, která se projevuje únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin. Osoby se zatížením končetin - jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky apod., ale i sportovci - zvýšeně zatěžují mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i tehdy, když únava nohou, například po rušném dni, Vás doslova nutí položit si nohy co nejvýše. Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitě, která vzniká jak je známo především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí manuální lymfatické masáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulity.

Obklad se včelím voskem - obklad s včelího vosku. Vysoký obsah přírodního včelího vosku obsahuje vysoce hodnotné látky, zejména vitamín A, který povzbuzuje buňky a pomáhá při vysušené pokožce. Navíc při zahřívání včelí vosk uvolňuje svoji typickou vůni – obklad je aromaterapeutický zážitek pro všechny smysly . Délka trvání je 20 min.

Lymfatická masáž obličeje - je uvolňující a relaxační masáž s jemnými, ale účinnými tahy na odstranění otoků z okolí očí, krku a celého obličeje. Masáž je velmi příjemná a uklidňující. Délka procedury je 20 min.

 

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín