Kouzelná pohádková relaxace

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 5 dní/4 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Pohádkový program: zdravotní prohlídka
1x bio koupel Yasmina
1x Kneippova bylinná koupel
1x aroma masáž rozšířená
1x čokoládový rituál - pro ženy
1x masáž horkými voskem - pro muže
1x hydromasážní vana s olejovou přísadou - pro muže
1x medový obklad
1x jednorázový parafínový obklad
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt  

         mimosezóna

      1. 11. - 31. 3. 2021

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2021

snídaně 7 060 Kč 7 560 Kč
polopenze 7 700 Kč 8 280 Kč
plná penze 8 340 Kč 9 000 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2021 – 20. 12. 2021.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 4x ubytování
  • 4x stravování
  • pohádkový program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Koupel se solí Yasmina - koupel se solí obsahuje vzácný arganový olej, při koupeli dochází regeneraci a hydrataci pokožky, mají protiifekční a protizánětlivý účinek. Teplota: 37°C.

Kneippova bylinná koupel - při bylinné koupeli jsou využívány speciální soly značky Kneipp, které obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. Působí zklidňujícím účinkem na celý organismus, prospívají kůži a uvolňují unavené svaly. Teplota: 37°C.

Aroma masáž rozšířená - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Čokoládový rituál - pokud máte rádi čokoládu a máte chuť na citlivou, uvolňující, snad až lehce smyslnou masáž, je tohle procedura právě pro Vás. Při této speciální masáži se používají exkluzivní suroviny, kterými jsou čokoláda, čokoládový krém, mandlový olej a termální citrusová voda. Mandlový peeling nejprve očistí celé Vaše tělo. Následuje zahalení do teplé přírodní 100% čokolády rozpuštěné v horkém mandlovém oleji. Poté začíná příjemná masáž celého těla. Po masáži odpočíváte v zábalu a tečkou je závěrečná péče čokoládovým krémem. Tato procedura má celou řadu účinků. Stimuluje a současně zklidňuje organismus, aktivuje látkovou výměnu, působí proti zadržování vody, má omlazující a zvláčňující účinky, chrání před volnými radikály a eliminuje celulitidu a strie. Uvolňuje stres a aktivuje hormon štěstí serotonin a endorfin, přináší pocit pohody a klidu.

Masáž horkým voskem - jedná se o masáž voskem, při níž se využívá speciální aroma svíčka vybraná dle Vašeho znamení zvěrokruhu. Masáž vyživuje a zvláčňuje kůži a díky nádherné vůni Vás čeká skutečný aromaterapeutický zážitek a skvělá relaxace těla. K dispozici jsou 4 druhy svíček rozdělených dle živlů (země, oheň, voda, vzduch). Základem svíčky je bambucké máslo, mandlový olej, kokosový olej a přírodní aroma. Dopřejte si netradiční masáž a starosti hoďte alespoň na chvíli za hlavu.

Hydromasážní vana s olejovou přísadou - slouží nejenom jako podpůrná léčba nemocí pohybového aparátu, ale také k relaxaci po fyzicky a psychicky namáhavé práci. Podstatou pozitivních účinků hydroterapie je tlak vody, její teplota a cílené proudění. Kromě toho uklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů. Také prospívá i psychice, odbourává napětí, pomáhá zmírnit deprese a pocity úzkosti. Cílem je krátkodobá i dlouhodobá úleva od bolestí a zvýšení pohyblivosti kloubů. Současně zvyšuje obranyschopnost. Teplota vody: 37°C.

Medový obklad - jedná se o jednorázový medový obklad, který se přikládá na celá záda a při zahřívání dochází k uvolňování tělu prospěšných látek, dochází k uvolnění svalů a odstranění bolesti hlavy a kloubů. Jednotlivé vůně mají i další účinky.

Jednorázový parafínový obklad - jednorázový parafínový zábal s obsahem čistého včelího vosku skvěle ochrání a vyživuje pokožku, při zahřátí uvolňuje charakteristickou vůni. Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperémie, zvýšení průchodnosti kapilár, snížení svalového tonusu a výrazná svalová relaxace.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice