Lázeňská pohoda

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny/2 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Pohodový program:

zdravotní prohlídka
1x čokoládová koupel
1x vířivka

1x aroma masáž částečná

1x oáza klidu - pro muže
2x fitness - pro muže
1x tělový zábal z mořských řas - pro ženy
1x tělová péče z Mrtvého moře - pro ženy
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt  

mimo sezóna

1. 11. - 31. 3. 2021

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2021

snídaně 4 040 Kč 4 340 Kč
polopenze 4 360 Kč 4 700 Kč
plná penze 4 680 Kč 5 060 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2021 – 20. 12. 2021.
Nástupní dny na pobyt NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • pohodový program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Koupel Ylang-Ylang - zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stromu Kananga z Komorských ostrovů. Jejich sladká exotická květinová vůně působí jako afrodisiakum, zmírňuje vnitřní napětí a neklid, odhání deprese a vypíná unavenou a namáhanou pokožku. 

Koupel přísadová - příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek. Koupel obohacena o vůně a esence bylin blahodárně působí na psychiku člověka a navozují pocit pohody a klidu. Teplota: 37°C. Můžete zvolit sůl levandulovou, eukalyptovou, třezalkovou s jódem či alpinol.

Parafínový obklad - na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Indická masáž hlavy - zvaná taktéž antistresová, je 4 000 let stará metoda sloužící k uklidnění a účinnému odstranění stresu. Spočívá v šetrném ošetření hlavy, krku, šíje a ramen na speciální klekací židli. Zklidňující a relaxační metoda působí proti bolestem hlavy, uvolnění svalů šíje a ramen, odstraňuje poruchy spánku. Cílem této masáže je navodit pocit klidu a psychické pohody.

Oáza klidu - ošetření s celkovým relaxačním účinkem. Jemný peeling (směs mořské soli a vonných olejů) vitalizuje pokožku a navozuje příjemnou relaxaci. Detoxikační zábal z bahna z Mrtvého moře odstraňuje napětí svalů a detoxikuje celé tělo. Masáž hlavy je prováděna během tohoto zábalu. Závěrečná celotělová péče antistresovým olejem je dokonale uvolňující „třešničkou“ na závěr této kúry.

Tělová péče z Mrtvého moře - tělová péče z Mrtvého moře bez soli s rozdrcenými lasturami hluboce očišťuje pokožku. Jeho mikročástice odstraňují špínu a odumřelé buňky, současně změkčují pokožku. Očištěná pokožka získává měkkost a světlost. Čistí a odstraňuje nečistoty, stimuluje obnovu buněk, pomáhá pokožce „dýchat“, zvyšuje schopnost vstřebávání. Obsahuje mořské výtažky - Laminaria Digitata, které vyživují, vracejí zářivost a svěžest pokožky, aktivují krevní oběh a rozdrcené lastury - OSTREA napomáhají odlupování odumřelých buněk.

Tělový zábal z mořských řas - obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromidů a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Tyto prvky působí uklidňujícím účinkem na celé tělo. Bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Obnovuje rovnováhu minerálů, které pronikají přes pokožku do těla, tonizuje, odvádí toxiny. Vstřebává toxické látky a tukovou tkáň, zlepšuje stav pokožky. Má uvolňující účinek.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice