Lázeňský ozdravný verbuňk

Lázně Hodonín

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Stravování: plná penze nebo polopenze
Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje ***Superior s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), TV, lednicí, telefonem a připojením k internetu
Služby: bazén s whirlpoolem, kulturně informační centrum, kavárny s cukrárnou, půjčovna jízdních kol a nordic walkingových holí, venkovní hry v areálu lázní, fit centrum, kadeřnictví, kosmetika, konferenční prostory, kulturní a společenské akce, zájezdy do okolí, internetový koutek, WiFi připojení
Ozdravný program: zdravotní konzultace
1x koupel vinná
1x koupel jodobromová
1x koupel ovesná
1x klasická masáž částečná
1x masáž horkými lávovými kameny (částečná)
1x medový zábal
sklenka moravského vínka v lázeňské kavárně zdarma

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt 1/1 jednolůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj
s terasou
Polopenze 4 510 Kč 3 910 Kč 4 060 Kč
Plná penze 4 900 Kč 4 300 Kč 4 450 Kč

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 11:00 hodin, v den odjezdu do 9:00 hodin. Dodržujte prosím čas nástupu do 12:00 hodin. Pobyt je zahájen obědem v případě plné penze a ukončen snídaní.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • ozdravný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací a kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen při léčbě, ale i preventivní, regenerační a omlazující.

Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, kdy teplotu může snížit dle zdravotního stavu.

Délka procedury: 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Ovesná koupel - zadržuje vlhkost v pokožce, snižuje působení UV záření, podporuje nárůst tvorby nového kolagenu, který zabraňuje tvorbě vrásek. Působí pozitivně při revmatismu, ischiasu, na atopický ekzém, lupénku, akné, zklidňuje pokožku, pomáhá odstraňovat různé dermatitidy. Pro celkové zklidnění organismu a posílení nervové soustavy. Má vysoký obsah vitamínů skupiny B a zinku. Vhodné pro přecitlivělou kůži a suchou pleť. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Masáž horkými lávovými kameny - k masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují aniony kovů, přispívající k regenerci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Dokonale působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, únavu. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a detoxikuje organizmus. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

Medový zábal - med má antibakteriální, detoxikační a uvolňující účinky. V medovém zábalu plném minerálů, vitaminů B, C, D, E a flavonoidů je vaše tělo regenerováno. Medový zábal je ideální pro povzbuzení organismu zatíženého stresem a nezdravým životním stylem. Délka procedury: 15 min.

Zaslat poptávku

Lázně Hodonín

Měšťanská 140
695 04 Hodonín