Lednické lázeňské hýčkání

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 5 dní/4 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj superior s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Hýčkací program: zdravotní prohlídka
1x suchá masážní vana
1x havajská masáž rozšířená
1x stimulační ošetření končetin
1x antistresová koupel
1x peloidní obklad
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt

mimosezóna

1. 11. - 27. 3. 2024

hlavní sezóna

28. 3. - 31. 10. 2024

polopenze 10 180 Kč 10 940 Kč
plná penze 11 300 Kč 12 140 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 330 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2024 – 20. 12. 2024.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 4x ubytování
  • 4x stravování
  • hýčkací program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 30,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Suchá masážní vana-  masíruje tělo proudem vody přes tenkou membránu. Jedná se o suchý způsob masáže, jehož působením dochází ke snížení svalového napětí, prokrvení těla a příjemným relaxačním zážitkem, srovnatelným s klasickou masáží od maséra. Při masáže je klient oblečen do vlastního lehkého oděvu. Kontraindikací u této masáže je tromboza, operace páteře, skolioza.

Havajská masáž- havajská masáž je označována za PERLU MEZI MASÁŽEMI. Vychází z filozofie HUNA. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu. Využívají se u ní plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Masáží se odstraňuje napětí ve svalech a zároveň se zvyšují pohybové schopnosti klienta. Dále uvolňuje svalové bolesti, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a umocňuje pocity klidu a pohody. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Antistresová koupel - přírodní silice z červeně kvetoucího máku a konopí působí příznivě na regeneraci těla i ducha. Při koupeli zažijete jedinečné okamžiky odpočinku. Teplota: 37°C.

Stimulační ošetření končetin

Ošetření nohou spočívá v lymfatické drenáži, která slouží k odstranění únavy, zmírnění otoků dolních končetin, odstranění pocitu těžkých nohou, zlepšení krevního oběhu. Přináší pocit okamžité úlevy a odpočinku. Regenerační ošetření rukou je určeno k uvolnění a zmírnění bolesti u bolavých kloubů, k odstranění otoků. Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci pokožky rukou a zamezení vzniku pigmentových skvrn. Při této proceduře se využívá přírodní kosmetika GERnétic.

Peloidní obklad - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

 

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice