Lednické lázeňské hýčkání

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 5 dní/4 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Hýčkací program: zdravotní prohlídka
1x koupel "staré dobré časy"
1x aroma masáž rozšířená "staré dobré časy"
1x havajská masáž částečná
1x antistresová koupel
1x regenerační antistresový zábal
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD osoba ve dvoulůžkovém pokoji SUPERIOR
snídaně 5 590 Kč 5 870 Kč
polopenze 6 270 Kč 6 550 Kč
plná penze 6 950 Kč 7 230 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 4x ubytování
  • 4x stravování
  • hýčkací program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Koupel "staré dobré časy" - přírodní silice z červeně kvetoucího máku a konopí působí příznivě na regeneraci těla i ducha.

Havajská masáž částečná - havajská masáž je označována za PERLU MEZI MASÁŽEMI. Vychází z filozofie HUNA. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu. Využívají se u ní plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Masáží se odstraňuje napětí ve svalech a zároveň se zvyšují pohybové schopnosti klienta. Dále uvolňuje svalové bolesti, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a umocňuje pocity klidu a pohody. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Antistresová koupel - přírodní silice z červeně kvetoucího máku a konopí působí příznivě na regeneraci těla i ducha. Při koupeli zažijete jedinečné okamžiky odpočinku. Teplota: 37°C.

Regenerační antistresový zábal - uvolňuje svalové a psychické napětí, povzbuzuje lymfatický tok. Zábal poskytne vaší kůži intenzivní revitalizaci a regeneraci.

Aroma masáž rozšířená "staré dobré časy" - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

 

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice