Lednické rendez-vous

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
6 dní/5 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
1x kávové osvěžení
1x perličková koupel s bylinnou přísadou
1x masáž zlatem rozšířená
1x víříka se slanou vodou (1 hod.)
1x amma masáž
1x peloidní obklad
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém
pokoji STANDARD
osoba ve dvoulůžkovém
pokoji SUPERIOR
mimosezona hlavní sezona mimosezona hlavní sezona
snídaně 6 120 Kč 6 670 Kč 6 270 Kč 7 020 Kč
polopenze 6 920 Kč 7 520 Kč 7 070 Kč 7 870 Kč
plná penze 7 720 Kč 8 370 Kč 7 870 Kč 8 720 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 5x ubytování
  • 5x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Kávové osvěžení -Procedura, která od začátku do konce naplňuje smysly aromatickou vůní čerstvých pražených zrn kávy. Je zaměřena na zeštíhlení a boj s celulitidou. Vysoký obsah účinných látek jako je káva, řasy a výtažek z hebanu zaručuje účinné a rychlé efekty, kterými jsou: redukce tukových tkání, odbourávání toxinů a zmenšení celulitidy. Kůže získává pevnost a atraktivní vzhled. Káva jako zdroj přírodního kofeinu působí jako povzbuzující prostředek, zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, detoxikuje, zrychluje lipolýzu a redukci celulitidy. Délka procedury 50 minut.

Kontraindikace: křečové žíly, rozšířené cévky tzv. pavoučky, těhotenství, v době kojení, v den procedury není doporučeno používat solárium.

Důležitá informace: procedura, zvláště pak maska může způsobit pocit mravenčení, štípání a zarudnutí kůže, jedná se o normální jev. Příznaky mohou trvat až 30 minut.

Perličková koupel s bylinnou přísadou - vybírat můžete ze čtyř bylinných přísad: kosodřevina, máta, levandule, lemongrass. Díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje mikromasáž kůže, která má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. V kombinaci s bylinkami působí proti bolestem hlavy. Mají dezinfekční a osvěžující účinky, podporující koncentraci a bojují proti stresu. Teplota vody: 37°C.

Masáž zlatem rozšířená - spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky zlata. Bohatá anti-aging ošetřující formule je určena pro EXKLUZIVNÍ stimulační masáž celého těla. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Přípravky se zlatem poskytují pokožce důležité okysličení, detoxikují ji a regenerují. Zlato také stimuluje metabolismus, chrání buněčnou DNA, napomáhá zpevnění těla, aktivuje elektrony v buňkách pokožky a tím dochází k jejich obnově a růstu. Pokožka má po ošetření zlatavý třpyt. Přípravky mají neuvěřitelný omlazující efekt. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Amma masáž - vychází z tradiční japonské akupresury. Spojuje východní filosofii práce s tělem se současnými moderními požadavky na rychlou regeneraci člověka. Masáž je prováděna na speciální masážní židli, kdy je klient zcela oblečen a zaujímá pohodlnou polohu vsedě. Pohyby terapeuta u této masáže jsou velmi přesné a značně rytmické, vytvářejí choreografický celek připomínající pozice z bojových umění tzv. kata. Masáž je zaměřena na ramena, záda, krk, boky, ruce a hlavu. Cílem je klienta uvolňovat, ale zároveň i stimulovat a během krátké doby mu dodat novou energii.

Peloidní obklad - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice