Lednické rendez-vous

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
6 dní/5 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj  s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
1x kávové osvěžení
1x horská koupel
1x masáž zlatem rozšířená
1x víříka se slanou vodou (1 hod.)
1x indická masáž hlavy
1x peloidní obklad
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém
pokoji

                 mimosezóna

             1. 11. - 31. 3. 2021

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2021

snídaně  7 600 Kč 8 220 Kč
polopenze 8 400 Kč 9 120 Kč
plná penze 9 200 Kč 10 020 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře.

Ceny jsou platné od 1. 1. 2021 – 20. 12. 2021.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 5x ubytování
  • 5x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Kávové osvěžení -Procedura, která od začátku do konce naplňuje smysly aromatickou vůní čerstvých pražených zrn kávy. Je zaměřena na zeštíhlení a boj s celulitidou. Vysoký obsah účinných látek jako je káva, řasy a výtažek z hebanu zaručuje účinné a rychlé efekty, kterými jsou: redukce tukových tkání, odbourávání toxinů a zmenšení celulitidy. Kůže získává pevnost a atraktivní vzhled. Káva jako zdroj přírodního kofeinu působí jako povzbuzující prostředek, zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, detoxikuje, zrychluje lipolýzu a redukci celulitidy. Délka procedury 50 minut.

Kontraindikace: křečové žíly, rozšířené cévky tzv. pavoučky, těhotenství, v době kojení, v den procedury není doporučeno používat solárium.

Důležitá informace: procedura, zvláště pak maska může způsobit pocit mravenčení, štípání a zarudnutí kůže, jedná se o normální jev. Příznaky mohou trvat až 30 minut.

Horská koupel - má velmi pozitivní účinek při odplavení bolestí a napětí pohybového aparátu, kloubů i svalů. Umí vyčistit organismus, prokrvit a prohřát. Teplota: 37°C.

Masáž zlatem rozšířená - spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky zlata. Bohatá anti-aging ošetřující formule je určena pro EXKLUZIVNÍ stimulační masáž celého těla. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Přípravky se zlatem poskytují pokožce důležité okysličení, detoxikují ji a regenerují. Zlato také stimuluje metabolismus, chrání buněčnou DNA, napomáhá zpevnění těla, aktivuje elektrony v buňkách pokožky a tím dochází k jejich obnově a růstu. Pokožka má po ošetření zlatavý třpyt. Přípravky mají neuvěřitelný omlazující efekt. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Indická masáž hlavy - zvaná taktéž antistresová, je 4 000 let stará metoda sloužící k uklidnění a účinnému odstranění stresu. Spočívá v šetrném ošetření hlavy, krku, šíje a ramen na speciální klekací židli. Zklidňující a relaxační metoda působí proti bolestem hlavy, uvolnění svalů šíje a ramen, odstraňuje poruchy spánku. Cílem této masáže je navodit pocit klidu a psychické pohody

Vířivka se slanou vodou - má vliv na dýchací cesty, pohybový aparát, nespavost a neurózy. Blahodárných účinků vodních lázní využívají lidé od pradávna. Vířivá koupel se těšila velké oblibě již ve starověkém Římě, kde plnila také společenskou funkci. K podvodní masáži pomocí trysek je v lázeňském domě Perla využívána voda slaná. Během této procedury dochází k prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tím také uvolňování škodlivých látek z těla. Relaxace v teplé vodě přináší celkové uvolnění. Je vhodnou doplňující procedurou při boji s celulitidou. Využívá se také při rekonvalescenci při poúrazových stavech.

Peloidní obklad - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice