Minirelax 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci
Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
1x bylinková koupel s kosodřevinou
1x rašelinový tepelný zábal
1x parafínový zábal
1x aerosolová inhalace Vincentky
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 1x mátová koupel
1x parafínový zábal
1x masáž ruční částečná (15 min.)
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM C 1x sirná minerální koupel s kozí syrovátkou
1x masáž ruční částečná (15 min.)
1x obklad se směsí ajurvédských bylin
1x lymfatická masáž obličejová
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba Program A Program B Program C
leden, prosinec (do 22.12.) 2 480 Kč 2 380 Kč 2 830 Kč
únor, listopad 2 810 Kč 2 710 Kč 3 160 Kč
březen 3 050 Kč 2 950 Kč 3 400 Kč
duben 3 200 Kč 3 100 Kč 3 550 Kč
květen, říjen 3 410 Kč 3 310 Kč 3 760 Kč
červen - září 3 560 Kč 3 460 Kč 3 910 Kč
Nástupní den libovolný. Čas nástupu 15:00 - 18:00 hod. Uvolnění pokoje do 12:00 hod.
Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Při obsazení pokoje pouze 1 osobou hradí klient cenu celého pokoje.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Mátová koupel - přísada do koupele Calmonal herbal - máta je vyrobena z extraktu léčivých rostlin. Při koupeli se využívá léčebných vlastností léčivých rostlin, v balneologii velmi známých. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice máty, která koupeli dává charakteristickou vůni máty, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Bylinná koupel s kosodřevinou - podobně jako u mátové koupele je zde využito přísady do koupele Calmonal herbal - tantokrát s přídavkem silice kosodřeviny. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice kosodřeviny, která koupeli dává charakteristickou vůni jehličí, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Rašelinové zábaly představují nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové velmi teplé (min. 40°C) zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Vhodné zejména pro pohybové a revmatické diagnózy. Délka trvání je 15 minut.

Parafínový zábal - jedná se o lokální termoterapii. Teplý parafínový obklad se přiloží na postižené místo. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Parafínové obklady se využívají při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy. Doba trvání procedury je 15-20 minut a teplota parafínu je 43°C.

Aerosolová inhalace - využívá se minerálních vod, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání. Doba trvání je individuální, maximálně 10 minut.

Sirná koupel - sirná koupel je koupel v minerální vodě s obsahem sirovodíku vyšším než 2 mg v litru vodu. V koupeli se uvolňuje sirovodík, který proniká kůží do organismu a vstřebává se ještě po ukončení koupele. Sirná koupel je koupel hypertermní (38 - 39 °C) a využívá se při ní kromě účinku síry také i tepelného účinku. K dosažení a přetrvávání plné relaxace je po koupeli podáván suchý zábal. Koupel působí analgeticky (proti bolesti), spasmolyticky (uvolňuje svalové napětí), ovlivňuje resorpci zánětlivých produktů v chron. stadiu, zklidňuje sekreční činnost a působí psychickou relaxaci. Přítomnost sirovodíku má příznivé uklidňující účinky na různé druhy kožních onemocnění. Velmi dobře působí při léčbě lupenky, atopického ekzému či akné. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Obklad se směsí ajurvédských bylin - parafínový obklad s obsahem kombinace směsi ájurvédských bylin. Široké spektrum účinku kombinace ájurvédských bylin např. hořčice indické, blahovičníku, libavky, kafrovníku, skořice cejlonské a dalších. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Pomáhá při nástupech viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích. Jeho použití na lidském těle pomáhá plynulé cirkulaci krve v oběhovém systému. Účinně bojuje proti bolesti hlavy a migréně . Délka trvání je 20 min.

Lymfatická masáž obličeje - je uvolňující a relaxační masáž s jemnými, ale účinnými tahy na odstranění otoků z okolí očí, krku a celého obličeje. Masáž je velmi příjemná a uklidňující. Délka procedury je 20 min.

 

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín