Pohodová relaxace 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci
Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
2x perličková minerální koupel
1x rašelinový tepelný zábal
1x částečná ruční masáž (15 min.)
1x parafínový zábal
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 2x koupel se solí z Mrtvého moře
1x zábal s panenským kokosovým olejem
1x konopný peeling
1x částečná ruční masáž (15 min.)
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM C 1x Kneippova meduňková koupel
1x obklad se včelím voskem
1x čokoládový zábal
1x ovesná minerální koupel
1x lymfatická masáž obličejová
1x aromatická masáž částečná
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba Program A Program B Program C
leden, prosinec (do 22.12.) 3 380 Kč 3 710 Kč 3 950 Kč
únor, listopad 3 820 Kč 4 150 Kč 4 390 Kč
březen 4 140 Kč 4 470 Kč 4 710 Kč
duben 4 340 Kč 4 670 Kč 4 910 Kč
květen, říjen 4 620 Kč 4 950 Kč 5 190 Kč
červen - září 4 820 Kč 5 150 Kč 5 390 Kč
Čas nástupu 15:00 - 18:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 4x ubytování
  • 4x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Perličková koupel - koupel properlená bublinkami pomocí vzduchových trysek o teplotě 37 - 38 °C, blahodárně působící na lidský organismus. Mikro masáží kůže dochází k lepšímu prokrvení a celkové relaxaci organismu, svým mírně sedativním účinkem ovlivňuje nespavost, neurózy nebo a psychosomatické nemoci. Koupelí dochází též k uvolnění svalového napětí, proto se účelně využívá při léčení pohybového aparátu. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Rašelinové zábaly představují nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové velmi teplé (min. 40°C) zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Vhodné zejména pro pohybové a revmatické diagnózy. Délka trvání je 15 minut.

Masáž ruční - jedná se o masáže, které jsou prováděny na určité části lidského těla. S ohledem na tuto část se určuje i typ masáže, který se má použít. Před masáží je vhodné příslušnou partii těla prohřát, např. při předcházející proceduře.

Parafínový zábal - jedná se o lokální termoterapii. Teplý parafínový obklad se přiloží na postižené místo. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Parafínové obklady se využívají při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy. Doba trvání procedury je 15-20 minut a teplota parafínu je 43°C.

Koupel se solí z Mrtvého moře - mimo základní a nejvíce obsažené minerály jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje sůl z Mrtvého moře dalších 22 minerálů a stopových prvků, které jsou vysoce ceněné pro vyživování pleti, aktivaci oběhového systému, ke zmírnění revmatických potíží a metabolických poruch, pro přínos pocitů uvolnění. Délka procedury je 20 minut.

Zábal s panenským kokosovým olejem - celotělový zábal s vysokým obsahem čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou vyhlazuje a dokonale zjemňuje. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek. Délka trvání je 20 min.

Konopný peeling - peeling odstraňuje svrchní zestárlé buňky, omlazuje pokožku a dodává jí mladistvý vzhled. Konopný olej zpřijemňuje pocit při použití peelingu. Ošetřená pleť je svěžejší a hebčí na dotek. Obsahuje krystalickou kamennou sůl a další pro pokožku vitalizující přísady.

Kneippova meduňková koupel - meduňka vám pomůže najít ztracenou rovnováhu. Má sedativní vliv na centrální nervovou soustavu, a proto se doporučuje při nervozitě, depresích, úzkosti a bolestech hlavy. Meduňková silice zmírňuje napětí a stres a má protikřečové účinky. Použita přísada do koupele od firmy KNEIPP. Délka procedury je 20 minut.

Obklad se včelím voskem - obklad z včelího vosku. Vysoký obsah přírodního včelího vosku obsahuje vysoce hodnotné látky, zejména vitamín A, který povzbuzuje buňky a pomáhá při vysušené pokožce. Navíc při zahřívání včelí vosk uvolňuje svoji typickou vůni – obklad je aromaterapeutický zážitek pro všechny smysly . Délka trvání je 20 min.

Čokoládový zábal - celotělový zábal s obsahem 50% čistého kakaa. Obsah kakaové hmoty v zábalu přiměřeně zásobuje pokožku antioxidačními složkami. Čokoládový zábal předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, prospívá Vašemu vzhledu i stavu mysli. Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Délka procedury je 20 min.

Ovesná minerální koupel - z rozdrcených zrn se pil čaj, výluhy přidávaly do koupelí novorozeňat, aby jejich kůže byla zdravá a hebká. Dnes víme, že působí blahodárně na ekzémy, například atopický ekzém, zklidňuje svědění kůže a pomáhá odstraňovat rozmanité dermatitidy. Některé prameny uvádějí, že ovesná koupel je vhodná pro celkové zklidnění unaveného organismu a posílení nervové soustavy. Má vysoký obsah vitaminů skupiny B, které jsou nezbytné pro nervový systém a vnitřně pak i pro krvetvorbu. Obsahuje zinek, který je pro pevnou a zdravou pokožku nezbytný, protože působí proti ekzémům. Ovesná koupel se osvědčuje také při revmatu, ischiasu, ústřelu. Ocení jej lidé mnoha profesí, kteří nadměrně namáhají pokožku, například častým namáčením do vody nebo různých roztoků, lidé s přecitlivělou kůží, maminky dětí s ekzémy.Délka procedury je 20 minut.

Lymfatická masáž obličejová - je uvolňující a relaxační masáž s jemnými, ale účinnými tahy na odstranění otoků z okolí očí, krku a celého obličeje. Masáž je velmi příjemná a uklidňující. Délka procedury je 20 min.

Aromatická masáž částečná - obnovuje rovnováhu a léčí mysl, ducha i tělo. Kombinace vůně a doteků vyvolává báječný pocit uvolnění a potřebné vnitřní harmonie. Vhodně vybrané bylinky Vás zbaví nejen bolestí hlavy a problémů s pohybovým aparátem, bolestí zad, ale také obtíží z přepracování.

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín