Kostelecký wellnýssek 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci
Stravování:
polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
1x mátová koupel
1x aromatická ruční masáž
1x parafínový zábal
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 1x perličková koupel
1x masáž ruční (15 min.)
1x parafínový zábal
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM C 1x bylinná koupel s kosodřevinou
1x zábal s panenským kokosovým olejem
1x masáž ruční částečná (15 min.)
1x indická masáž hlavy
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba Program A
Program B Program C
leden, prosinec (do 22.12.) 2 490 Kč 2 340 Kč 2 860 Kč
únor, listopad 2 820 Kč 2 670 Kč  3 190 Kč
březen 3 060 Kč 2 910 Kč 3 430 Kč
duben 3 210 Kč 3 060 Kč 3 580 Kč
květen, říjen 3 420 Kč 3 270 Kč 3 790 Kč
červen - září 3 570 Kč 3 420 Kč 3 940 Kč
Čas nástupu 15:00 - 18:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Mátová koupel - přísada do koupele Calmonal herbal - máta je vyrobena z extraktu léčivých rostlin. Při koupeli se využívá léčebných vlastností léčivých rostlin, v balneologii velmi známých. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice máty, která koupeli dává charakteristickou vůni máty, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Aromatická masáž ruční - obnovuje rovnováhu a léčí mysl, ducha i tělo. Kombinace vůně a doteků vyvolává báječný pocit uvolnění a potřebné vnitřní harmonie. Vhodně vybrané bylinky Vás zbaví nejen bolestí hlavy a problémů s pohybovým aparátem, bolestí zad, ale také obtíží z přepracování.

Parafínový zábal - jedná se o lokální termoterapii. Teplý parafínový obklad se přiloží na postižené místo. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Parafínové obklady se využívají při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy. Doba trvání procedury je 15-20 minut a teplota parafínu je 43°C.

Perličková koupel - koupel properlená bublinkami pomocí vzduchových trysek o teplotě 37 - 38 °C, blahodárně působící na lidský organismus. Mikro masáží kůže dochází k lepšímu prokrvení a celkové relaxaci organismu, svým mírně sedativním účinkem ovlivňuje nespavost, neurózy nebo a psychosomatické nemoci. Koupelí dochází též k uvolnění svalového napětí, proto se účelně využívá při léčení pohybového aparátu. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Bylinná koupel s kosodřevinou - podobně jako u mátové koupele je zde využito přísady do koupele Calmonal herbal - tantokrát s přídavkem silice kosodřeviny. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice kosodřeviny, která koupeli dává charakteristickou vůni jehličí, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Zábal s panenským kokosovým olejem - celotělový zábal s vysokým obsahem čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou vyhlazuje a dokonale zjemňuje. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek. Délka trvání je 20 min.

Indická masáž hlavy - tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Pomáhá ulevit bolestem hlavy, stimulací vlasové pokožky se uvolňuje velké množství endorfinů, které zlepšují náladu. Zbavuje psychické zátěže, zklidňuje duši,podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. Doba trvání je 30 minut.

 

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín