Harmonie pro dva 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci
Stravování:
polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
1x Kneippova minerální koupel s arnikou horskou
1x hydromasážní koupel s kosodřevinou
1x aromatická ruční masáž
1x čokoládový zábal
1x zábal s panenským kokosovým olejem
1x lymfatická masáž obličeje
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 1x skořicová minerální koupel
1x koupel s rašelinovým extraktem
1x ruční masáž (15 min.)
1x zábal s panenským kokosovým olejem
1x obklad se směsí ajurvédských bylin
1x pleťová maska s modrým jílem a jojobou
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM C 1x koupel s rašelinovým extraktem
1x konopná hydromasážní minerální koupel
1x ruční masáž (15 min.)
1x konopný vyživující balzám
1x obklad se směsí ajurvédských bylin
1x lymfatická masáž obličejová
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba
Program A Program B Program C
leden, prosinec (do 22.12.) 2 830 Kč 2 650 Kč 2 780 Kč
únor, listopad 3 050 Kč 2 870 Kč  3 000 Kč
březen 3 210 Kč 3 030 Kč 3 160 Kč
duben 3 310 Kč 3 130 Kč 3 260 Kč
květen, říjen 3 450 Kč 3 270 Kč 3 400 Kč
červen - září 3 550 Kč 3 370 Kč 3 500 Kč
Čas nástupu 13:00 - 14:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Koupel s arnikou horskou působí antirevmaticky a jako kožní dezinfekce. Vhodná je především při svalovém revmatismu nebo kloubních potížích. Použita přísada do koupele od firmy KNEIPP. Délka procedury je 20 minut.

Bylinná koupel s kosodřevinou - podobně jako u mátové koupele je zde využito přísady do koupele Calmonal herbal - tantokrát s přídavkem silice kosodřeviny. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice kosodřeviny, která koupeli dává charakteristickou vůni jehličí, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Aromatická ruční masáž - obnovuje rovnováhu a léčí mysl, ducha i tělo. Kombinace vůně a doteků vyvolává báječný pocit uvolnění a potřebné vnitřní harmonie. Vhodně vybrané bylinky Vás zbaví nejen bolestí hlavy a problémů s pohybovým aparátem, bolestí zad, ale také obtíží z přepracování.

Čokoládový zábal - celotělový zábal s obsahem 50% čistého kakaa. Obsah kakaové hmoty v zábalu přiměřeně zásobuje pokožku antioxidačními složkami. Čokoládový zábal předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, prospívá Vašemu vzhledu i stavu mysli. Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Délka procedury je 20 min.

Zábal s panenským kokosovým olejem - celotělový zábal s vysokým obsahem čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou vyhlazuje a dokonale zjemňuje. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek. Délka trvání je 20 min.

Lymfatická masáž obličeje - je uvolňující a relaxační masáž s jemnými, ale účinnými tahy na odstranění otoků z okolí očí, krku a celého obličeje. Masáž je velmi příjemná a uklidňující. Délka procedury je 20 min.

Skořicová minerální koupel - zpříjemňuje regenerační účinky koupele. Napomáhá udržovat pokožku hebkou a vláčnou. Skořicová silice prohřívá a podporuje látkovou výměnu v podkoží. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Koupel s rašelinovým extraktem - koupel obsahuje extrakt z čisté léčivé rašeliny. Koupel má prohřívací efekt a aplikuje se při revmatických, artritických obtížích, svalové únavě, po sportovních výkonech, pomáhá při léčbě dermatologických problémů jako jsou lupénka, atopický ekzém, akné. Má také výrazné detoxikační vlastnosti. Optimální doba koupele je 20 minut, za tu dobu se léčivý přípravek stačí rovnoměrně rozvrstvit po celém povrchu kůže a proniknout dovnitř.

Obklad se směsí ajurvédských bylin - parafínový obklad s obsahem kombinace směsi ájurvédských bylin. Široké spektrum účinku kombinace ájurvédských bylin např. hořčice indické, blahovičníku, libavky, kafrovníku, skořice cejlonské a dalších. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Pomáhá při nástupech viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích. Jeho použití na lidském těle pomáhá plynulé cirkulaci krve v oběhovém systému. Účinně bojuje proti bolesti hlavy a migréně . Délka trvání je 20 min.

Konopná minerální koupel - regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Konopná koupel se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodná je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Konopná koupel má antirevmatické účinky, tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže. Délka procedury je 20 min.

Konopný vyživující zábal - regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný zábal se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Konopný zábal zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín