Návrat ztracené energie

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj  s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
2x jodobromová koupel
1x cvičení v bazénu
1x měkké techniky
1x masáž  horkými lávovými kameny částečná
1x medový obklad
1x regenerační antistresový zábal
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt  

mimosezóna

1. 11. - 31. 3. 2021

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2021

snídaně 5 520 Kč 5 940 Kč
polopenze 6 000 Kč 6 480 Kč
plná penze 6 480 Kč 7 020 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2021 – 20. 12. 2021.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - představuje jeden z nejúčinnějších balneologických prostředeků. Léčí cévní onemocnění, napomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza. Dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující.
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Před absolvováním je nutná konzultace s lékařem, který dle zdravotního stavu teplotu koupele zachová, příp. sníží

Cvičení v bazénu  .

Měkké techniky - Zahrnují mobilizaci páteře, periferních kloubů a techniky měkkých tkání. Mobilizace slouží k odstranění blokády, obnovení funkce a pohyblivosti v postižené oblasti (krční, hrudní, bederní páteře a kloubů) a k odstranění bolesti. Při technice měkkých tkání dochází fyzioterapeutem k jejich uvolnění, což příznivě působí na nervová zakončení. Nutná konzultace s lékařem.

Masáž lávovými kameny částečná  - K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

Medový obklad - jedná se o jednorázový medový obklad, který se přikládá na celá záda a při zahřívání dochází k uvolňování tělu prospěšných látek, dochází k uvolnění svalů a odstranění bolesti hlavy a kloubů. Jednotlivé vůně mají i další účinky:

Regenerační antistresový zábal - Harmonizační procedura určená k uvolnění svalového a psychického napětí, povzbuzení lymfatického toku, uvolnění žilního systému a odvodu odpadních látek z těla. Přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu a navozuje pocit hluboké relaxace. Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci kůže.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice