Návrat ztracené energie

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
1x koupel přísadová
1x perličková koupel
1x aroma masáž částečná
1x medový obklad
1x vinoterapie
1x masáž horkými lávovými kameny rozšířená
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt mimosezóna hlavní sezóna
mimosezona hlavní sezona mimosezona hlavní sezona
snídaně 4 540 Kč 4 920 Kč 4 630 Kč 5 010 Kč
polopenze 5 020 Kč 5 430 Kč 5 110 Kč 5 520 Kč
plná penze 5 500 Kč 5 940 Kč 5 590 Kč 6 030 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Koupel přísadová - příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek. Koupel obohacena o vůně a esence bylin blahodárně působí na psychiku člověka a navozují pocit pohody a klidu. Teplota: 37°C. Můžete zvolit sůl levandulovou, eukalyptovou, třezalkovou s jódem či alpinol.

Perličková koupel - díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje mikromasáž kůže. Ta má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. Vede k osvěžení a uklidnění organismu, má sedativní účinek projevující se lepším dýcháním klienta a jeho krevního oběhu, uklidnění srdeční činnosti, uvolnění přetíženého a bolestivého svalstva, zmírnění reflexních změn ve svalech, vazivu a tkáních. Teplota vody: 37°C.

Aroma masáž částečná - spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Medový zábal - jedná se o jednorázový medový obklad, který se přikládá na celá záda a při zahřívání dochází k uvolňování tělu prospěšných látek, dochází k uvolnění svalů a odstranění bolesti hlavy a kloubů.

Vinoterapie - zahrnuje tonizaci, peeling, tělovou masku a  závěrečnou péči. Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály padesátkrát silněji než vitamín E a výrazně silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk. Velmi účinně pěstí, vypínají a zpevňují pokožku.

Masáž horkými lávovými kameny rozšířená - k masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice