Nejlepší čas na lázně

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
8 dní/7 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Revitalizační program: cílené lékařské vyšetření
3x jodobromová koupel
1x perličková koupel
2x parafínový obklad
2x aroma masáž částečná
1x klasická masáž částečná
3x oxygenoterapie (vč. vitamínů a minerálky)
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém
pokoji STANDARD
osoba ve dvoulůžkovém
pokoji SUPERIOR
mimosezona hlavní sezona mimosezona hlavní sezona
snídaně 8 410 Kč 9 180 Kč 8 620 Kč 9 670 Kč
polopenze 9 530 Kč 10 370 Kč 9 740 Kč 10 860 Kč
plná penze 10 650 Kč 11 560 Kč 10 860 Kč 12 050 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • 7x stravování
  • revitalizační program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující.
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, který může teplotu snížit dle zdravotního stavu pacienta.

Perličková koupel - díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje mikromasáž kůže. Ta má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. Vede k osvěžení a uklidnění organismu, má sedativní účinek projevující se lepším dýcháním klienta a jeho krevního oběhu, uklidnění srdeční činnosti, uvolnění přetíženého a bolestivého svalstva, zmírnění reflexních změn ve svalech, vazivu a tkáních. Teplota vody: 37°C.

Jodobromová vířivá koupel horních/dolních končetin - pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Má vynikající účinky nejen při léčbě, ale i preventivní, regenerační a omlazující. Koupel je připravována jako lázeň na horní či dolní končetiny o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, který může teplotu snížit dle zdravotního stavu pacienta.

Parafínový obklad - na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Aroma masáž částečná - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Měkké a mobilizační techniky - zahrnuje mobilizaci páteře, periferních kloubů a techniky měkkých tkání. Mobilizace slouží k odstranění blokády, obnovení funkce a pohyblivosti v postižené oblasti (krční, hrudní, bederní páteře a kloubů) a k odstranění bolesti. Při technice měkkých tkání dochází fyzioterapeutem k jejich uvolnění, což příznivě působí na nervová zakončení. Nutná konzultace s lékařem.

Elektroléčba - zahrnuje diadynamik, interferenční proudy, TENS, Traebertovy proudy.

Oxygenoterapie - jedná se o regenerační kyslíkovou kúru, která napomáhá k celkové regeneraci organizmu a zpomaluje proces tělesného i duševního stárnutí. Působí příznivě na psychiku, výrazně snižuje pocit stresu, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, snižuje nepříznivé dopady špatných ekologických podmínek na zdraví. Chrání před migrénou a stresy, je účinná při odstranění únavy a zlepšení spánku. Příznivě ovlivňuje organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice