Nejlepší čas na lázně

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
8 dní /7 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování:

dvoulůžkový pokoj s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem

Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Revitalizační program:

cílené lékařské vyšetření
2x jodobromová koupel
1x perličková koupel s bylinkou

1x hydromasážní vana
2x parafínový obklad
2x aroma masáž částečná
1x klasická masáž částečná
3x oxygenoterapie (vč. vitamínů a minerálky)
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém
pokoji

            mimosezóna

     1. 11. - 31. 3. 2020

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2020

snídaně 9 870 Kč 10 850 Kč
polopenze  10 990 Kč 12 110 Kč
plná penze 12 110 Kč 13 370 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2020 – 20. 12. 2020.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • 7x stravování
  • revitalizační program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující.
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, který může teplotu snížit dle zdravotního stavu pacienta.

Perličková koupel s bylinkou - vybírat můžete ze čtyř bylinných přísad: kosodřevina, máta, levandule, lemongrass. Díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje mikromasáž kůže, která má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. V kombinaci s bylinkami působí proti bolestem hlavy. Koupel má dezinfekční a osvěžující účinky, podporující koncentraci a bojují proti stresu. Teplota vody: 37°C.

Hydromasážní vana - slouží nejenom jako podpůrná léčba nemocí pohybového aparátu, ale také k relaxaci po fyzicky a psychicky namáhavé práci. Podstatou pozitivních účinků hydroterapie je tlak vody, její teplota a cílené proudění. Kromě toho uklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů. Také prospívá i psychice, odbourává napětí, pomáhá zmírnit deprese a pocity úzkosti. Cílem je krátkodobá i dlouhodobá úleva od bolestí a zvýšení pohyblivosti kloubů. Současně zvyšuje obranyschopnost. Teplota vody: 37°C.

Parafínový obklad - na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Aroma masáž částečná - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Klasická masáž částečná - masáž zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání, zmírňuje bolest, povzbuzuje zpomalený krevní oběh, odstraňuje únavu a svalové napětí. Ovlivňuje i vzdálené orgány a má celkový účinek na organismus. Kromě relaxačního, uklidňujícího účinku má i účinek tonizační. Používají se speciální nedráždivé masážní prostředky, masážní emulze nebo oleje. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Oxygenoterapie - jedná se o regenerační kyslíkovou kúru, která napomáhá k celkové regeneraci organizmu a zpomaluje proces tělesného i duševního stárnutí. Působí příznivě na psychiku, výrazně snižuje pocit stresu, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, snižuje nepříznivé dopady špatných ekologických podmínek na zdraví. Chrání před migrénou a stresy, je účinná při odstranění únavy a zlepšení spánku. Příznivě ovlivňuje organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice