Koupelová variace 2016

Lázně Kostelec u Zlína

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci
Stravování: polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběrem ze 4 druhů jídel
- 1. večeře bez výběru) nebo plná penze za příplatek 100,- Kč/noc
Ubytování: dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a s televizí
Služby: hotel umožňuje také ubytování ve dvoulůžkových apartmánech a možnost přistýlek -
cena na vyžádání, v hotelu je restaurace, golfový klub, sauna, recepce, přístup
k internetu je v recepci zdarma, wifi připojení je k dispozici denní kavárně a ve vstupní hale
PROGRAM A
1x ovesná minerální koupel
1x hydromasážní koupel s kosodřevinou
1x Kneippova minerální koupel s arnikou horskou
1x syrovátková minerální koupel
1x indická masáž hlavy
1x ruční masáž částečná (15 min.)
1x zábal s panenským kokosovým olejem
1x čokoládový zábal
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.
PROGRAM B 1x skořicová minerální koupel
1x koupel se solí z Mrtvého moře
1x mátová koupel
1x ruční masáž částečná (15 min.)
1x indická masáž hlavy
1x konopný vyživující zábal
Uvedené procedury nelze měnit za jiné.

Ceny balíčku

Cena/osoba
Program A Program B
leden, prosinec (do 22.12.) 4 590 Kč 4 030 Kč
únor, listopad 5 030 Kč 4 470 Kč
březen 5 350 Kč 4 790 Kč
duben 5 550 Kč 4 990 Kč
květen, říjen 5 830 Kč 5 270 Kč
červen - září 6 030 Kč 5 470
Čas nástupu 13:00 - 14:00 hod., v den odjezdu jsou pokoje k dispozici do 12:00 hod.,
nástupní den je libovolný. Parkoviště pro klienty je přímo u hotelu a je zdarma.
Polopenze zpravidla začíná první den večeří a končí poslední den snídaní. Pokoje jsou pouze dvoulůžkové. Pokud budete požadovat samostatné ubytování jedné osoby, bude Vám účtován doplatek za neobsazené lůžko v pokoji.

Cena zahrnuje:

  • 4x ubytování
  • 4x stravování
  • léčebný balíček procedur dle vybraného programu

 

Ostatní informace

Ovesná minerální koupel - z rozdrcených zrn se pil čaj, výluhy přidávaly do koupelí novorozeňat, aby jejich kůže byla zdravá a hebká. Dnes víme, že působí blahodárně na ekzémy, například atopický ekzém, zklidňuje svědění kůže a pomáhá odstraňovat rozmanité dermatitidy. Některé prameny uvádějí, že ovesná koupel je vhodná pro celkové zklidnění unaveného organismu a posílení nervové soustavy. Má vysoký obsah vitaminů skupiny B, které jsou nezbytné pro nervový systém a vnitřně pak i pro krvetvorbu. Obsahuje zinek, který je pro pevnou a zdravou pokožku nezbytný, protože působí proti ekzémům. Ovesná koupel se osvědčuje také při revmatu, ischiasu, ústřelu. Ocení jej lidé mnoha profesí, kteří nadměrně namáhají pokožku, například častým namáčením do vody nebo různých roztoků, lidé s přecitlivělou kůží, maminky dětí s ekzémy.Délka procedury je 20 minut.

Bylinná koupel s kosodřevinou - podobně jako u mátové koupele je zde využito přísady do koupele Calmonal herbal - tantokrát s přídavkem silice kosodřeviny. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice kosodřeviny, která koupeli dává charakteristickou vůni jehličí, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Koupel s arnikou horskou působí antirevmaticky a jako kožní dezinfekce. Vhodná je především při svalovém revmatismu nebo kloubních potížích. Použita přísada do koupele od firmy KNEIPP. Délka procedury je 20 minut.

Regenerační syrovátková koupel je vhodná pro všechny typy pokožky, zvláště pro pokožky ekzematické, trpící psoriázou a akné. Obsahuje jedinečný biologický systém ze sušené syrovátky kozího mléka a sůl z Růžového jezera, svým složením velmi podobnou soli z Mrtvého moře. Vůně levandule dotváří příjemný smyslový zážitek z této koupele. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Indická masáž hlavy - tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Pomáhá ulevit bolestem hlavy, stimulací vlasové pokožky se uvolňuje velké množství endorfinů, které zlepšují náladu. Zbavuje psychické zátěže, zklidňuje duši,podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. Doba trvání je 30 minut.

Masáž ruční částečná - jedná se o masáže, které jsou prováděny na určité části lidského těla. S ohledem na tuto část se určuje i typ masáže, který se má použít. Před masáží je vhodné příslušnou partii těla prohřát, např. při předcházející proceduře.

Zábal s panenských kokosovým olejem - celotělový zábal s vysokým obsahem čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou vyhlazuje a dokonale zjemňuje. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek. Délka trvání je 20 min.

Čokoládový zábal - celotělový zábal s obsahem 50% čistého kakaa. Obsah kakaové hmoty v zábalu přiměřeně zásobuje pokožku antioxidačními složkami. Čokoládový zábal předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, prospívá Vašemu vzhledu i stavu mysli. Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Délka procedury je 20 min.

Skořicová minerální koupel - zpříjemňuje regenerační účinky koupele. Napomáhá udržovat pokožku hebkou a vláčnou. Skořicová silice prohřívá a podporuje látkovou výměnu v podkoží. Délka trvání je 20 minut a doporučuje se následný suchý zábal v délce 10-15 minut.

Koupel se solí z Mrtvého moře - mimo základní a nejvíce obsažené minerály jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje sůl z Mrtvého moře dalších 22 minerálů a stopových prvků, které jsou vysoce ceněné pro vyživování pleti, aktivaci oběhového systému, ke zmírnění revmatických potíží a metabolických poruch, pro přínos pocitů uvolnění. Délka procedury je 20 minut.

Mátová koupel - přísada do koupele Calmonal herbal - máta je vyrobena z extraktu léčivých rostlin. Při koupeli se využívá léčebných vlastností léčivých rostlin, v balneologii velmi známých. Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice máty, která koupeli dává charakteristickou vůni máty, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Délka procedury je 20 minut.

Konopný vyživující zábal - regeneruje pohybový aparát a ošetřuje problémovou pokožku. Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný zábal se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu. Konopný zábal zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Zaslat poptávku

Lázně Kostelec u Zlína

Lázně 493
763 14 Zlín