Třídenní relax

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny/2 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
1x čokoládová koupel
1x aroma masáž částečná
1x solární louka (20 min.)
1x pecičkový obklad
1x vířivka se slanou vodou (1 hod.)
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt pokoj STANDARD pokoj SUPERIOR
mimosezona hlavní sezona mimosezona hlavní sezona
Snídaně 2 515 Kč 2 740 Kč 2 575 Kč 2 880 Kč
Polopenze 2 835 Kč 3 080 Kč 2 895 Kč 3 220 Kč
Plná penze 3 155 Kč 3 420 Kč 3 215 Kč 3 560 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny na pobyt NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,-Kč/osoba/den

Ostatní informace

Čokoládová koupel - čokoládová koupel je oblíbená pro své zklidňující účinky. Povzbuzuje mikrocirkulaci v pokožce a vyjasňuje ji. Koupel dodává pokožce potřebnou vlhkost a zabraňuje její dehydrataci. Hřejivá vůně čokolády stimuluje produkci endorfinů, uklidňuje smysly a dodává teplé lázni sladkou harmonickou atmosféru.

Aroma masáž částečná - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Solární louka - solární louku může využívat pouze klient se zdravou kůží. Je vhodné začít s kratší délkou svícení a postupně délku prodlužovat, max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci. Kontraindikace: tetracyklinová antibiotika, diuretika, antidepresiva, neuroleptika, chemoterapeutika, sulfasalazin, lokální kortikosteroidy, stav po očkování, antidiabetika, akutní zánětlivé a infekční kožní onemocnění, stavy po úrazy očí, rekonvalescence po operací oka laserem, hyperfunkce štítné žlázy, horečka, ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak, opary, zarudnutí kůže po popáleninách.

Pecičkový obklad - polštářek z třešňových pecek má termoterapeutické účinky, neboť třešňové pecky jsou skvělým zásobníkem tepla. Používá se na prohřátí svalů pro uvolnění či před masáží pro zvýšení její účinnosti. Při domácím použití především pomáhá při bolestech břicha, svalů, křečích, chronické bronchitis, nadýmání apod. Jako chladivý obklad pomáhá při bolestech hlavy, pohmožděninách, výronech, bodnutí hmyzem a zánětech kloubů.

 

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice