Třídenní relax

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny/2 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování:

dvoulůžkový pokoj s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem

Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: zdravotní prohlídka
1x přísadová koupel
1x aroma masáž částečná
1x solární louka (20 min.)
1x pecičkový obklad
1x vířivka se slanou vodou (1 hod.)
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji

mimosezóna

1. 11. - 31. 3. 2021

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2021 

Snídaně 3 110 Kč 3 360 Kč
Polopenze 3 430 Kč 3 720 Kč
Plná penze 3 750 Kč 4 080 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2021 – 20. 12. 2021.

Nástupní dny na pobyt NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,-Kč/osoba/den

Ostatní informace

Aroma masáž částečná - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Solární louka - solární louku může využívat pouze klient se zdravou kůží. Je vhodné začít s kratší délkou svícení a postupně délku prodlužovat, max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci. Kontraindikace: tetracyklinová antibiotika, diuretika, antidepresiva, neuroleptika, chemoterapeutika, sulfasalazin, lokální kortikosteroidy, stav po očkování, antidiabetika, akutní zánětlivé a infekční kožní onemocnění, stavy po úrazy očí, rekonvalescence po operací oka laserem, hyperfunkce štítné žlázy, horečka, ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak, opary, zarudnutí kůže po popáleninách.

Pecičkový obklad - polštářek z třešňových pecek má termoterapeutické účinky, neboť třešňové pecky jsou skvělým zásobníkem tepla. Používá se na prohřátí svalů pro uvolnění či před masáží pro zvýšení její účinnosti. Při domácím použití především pomáhá při bolestech břicha, svalů, křečích, chronické bronchitis, nadýmání apod. Jako chladivý obklad pomáhá při bolestech hlavy, pohmožděninách, výronech, bodnutí hmyzem a zánětech kloubů.

Vířivka s mořskou solí 60 min - Vířivka se slanou vodou má vliv na dýchací cesty, pohybový aparát, nespavost a neurózy. Blahodárných účinků vodních lázní využívají lidé od pradávna. Vířivá koupel se těšila velké oblibě již ve starověkém Římě, kde plnila také společenskou funkci. K podvodní masáži pomocí trysek je v lázeňském domě Perla využívána voda slaná. Během této procedury dochází k prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tím také uvolňování škodlivých látek z těla. Relaxace v teplé vodě přináší celkové uvolnění. Je vhodnou doplňující procedurou při boji s celulitidou. Využívá se také při rekonvalescenci při poúrazových stavech..

 

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice

Soubory ke stažení