Třídenní relax

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny/2 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování:

dvoulůžkový pokoj superior s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem

Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Relaxační program:
1x přísadová olejová koupel
1x suchá masážní vana
1x solární louka (20 min.)
1x parafínový obklad
1x vířivka se slanou vodou (25 min.)
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji

mimosezóna

1. 11. - 27. 3. 2024

hlavní sezóna

28. 3. - 31. 10. 2024

Polopenze  5 240 Kč 5 620 Kč
Plná penze 5 800 Kč 6 220 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 330 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2023 – 20. 12. 2023.

Nástupní dny na pobyt - DENNĚ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • relaxační program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 30,-Kč/osoba/den

Ostatní informace

Přísadová olejová koupel

Příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek. Koupel obohacena o vůně a esence bylin blahodárně působí na psychiku člověka a navozuje pocit pohody a klidu.   Teplota: 37°C

Suchá masážní vana

Suchá masážní vana masíruje tělo proudem vody přes tenkou membránu. Jedná se o suchý způsob masáže, jehož působením dochází ke snížení svalového napětí, prokrvení těla a příjemným relaxačním zážitkem, srovnatelným s klasickou masáží od maséra. Při masáže je klient oblečen do vlastního lehkého oděvu. Kontraindikací u této masáže je tromboza, operace páteře, skolioza.

Solární louka - solární louku může využívat pouze klient se zdravou kůží. Je vhodné začít s kratší délkou svícení a postupně délku prodlužovat, max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci. Kontraindikace: tetracyklinová antibiotika, diuretika, antidepresiva, neuroleptika, chemoterapeutika, sulfasalazin, lokální kortikosteroidy, stav po očkování, antidiabetika, akutní zánětlivé a infekční kožní onemocnění, stavy po úrazy očí, rekonvalescence po operací oka laserem, hyperfunkce štítné žlázy, horečka, ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak, opary, zarudnutí kůže po popáleninách.

Parafínový obklad

Na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Vířivka s mořskou solí 30 min - Vířivka se slanou vodou má vliv na dýchací cesty, pohybový aparát, nespavost a neurózy. Blahodárných účinků vodních lázní využívají lidé od pradávna. Vířivá koupel se těšila velké oblibě již ve starověkém Římě, kde plnila také společenskou funkci. K podvodní masáži pomocí trysek je v lázeňském domě Perla využívána voda slaná. Během této procedury dochází k prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tím také uvolňování škodlivých látek z těla. Relaxace v teplé vodě přináší celkové uvolnění. Je vhodnou doplňující procedurou při boji s celulitidou. Využívá se také při rekonvalescenci při poúrazových stavech..

 

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice

Soubory ke stažení