Týden pro seniory

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
8 dní/7 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program:

cílené lékařské vyšetření
4x jodobromová koupel
2x skupinový tělocvik v bazénu s teplou vodou
1x klasická masáž částečná

1x měkké techniky
2x peloidní obklad
2x laser-scanner
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba / pobyt osoba ve dvoulůžkovém

    mimosezóna

1. 11. - 31. 3. 2021

hlavní sezóna

1. 4. - 31. 10. 2021

snídaně 10 560 Kč 11 480 Kč
polopenze 11 680 Kč 12 740 Kč
plná penze 12 800 Kč 14 000 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 300 Kč/noc.

Příplatek za klimatizaci v termínu 1. 5. - 15. 9. ve výši 100 Kč/pokoj/noc v pokojích ve druhém patře.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2021 – 20. 12. 2021.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

KAŽDÝ DALŠÍ "LASER-SCANNER" ZA ZVÝHODNĚNÝ PŘÍPLATEK 100 KČ!

Cena zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • 7x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 21,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující.
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, který může teplotu snížit dle zdravotního stavu pacienta.

Skupinový tělocvik v bazénu - cvičení pod dohledem fyzioterapeuta Vám pomůže zlepšit pohyblivost kloubů a správně procvičit celé tělo. Kromě efektu léčebné tělesné výchovy se příznivě uplatňuje vliv vody a její teplota.

Klasická masáž částečná - masáž zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání, zmírňuje bolest, povzbuzuje zpomalený krevní oběh, odstraňuje únavu a svalové napětí. Ovlivňuje i vzdálené orgány a má celkový účinek na organismus. Kromě relaxačního, uklidňujícího účinku má i účinek tonizační. Používají se speciální nedráždivé masážní prostředky, masážní emulze nebo oleje. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Měkké techniky - zahrnují mobilizaci páteře, periferních kloubů a techniky měkkých tkání. Mobilizace slouží k odstranění blokády, obnovení funkce a pohyblivosti v postižené oblasti (krční, hrudní, bederní páteře a kloubů) a k odstranění bolesti. Při technice měkkých tkání dochází fyzioterapeutem k jejich uvolnění, což příznivě působí na nervová zakončení. Nutná konzultace s lékařem.

Peloidní obklad - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

Laser-scanner - využívá se především pro rychlejší regeneraci ošetřované tkáně a rychlejší hojení ran. Podstatou je místní prohřátí tkáně a její biostimulace. Buňky rychleji regenerují, snižuje se bolestivost a zvyšuje se látková výměna ve tkáních a buňkách. Proces hojení bývá rychlejší.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice