Týden pro seniory

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
8 dní/7 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Léčebný program: cílené lékařské vyšetření
2x jodobromová koupel
2x skupinový tělocvik v bazénu s teplou vodou
2x perličková koupel
2x klasická masáž částečná
3x peloidní obklad
2x laser-scanner
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba / pobyt osoba ve dvoulůžkovém
pokoji STANDARD
osoba ve dvoulůžkovém
pokoji SUPERIOR
mimosezona hlavní sezona mimosezona hlavní sezona
snídaně 8 360 Kč 9 130 Kč 8 570 Kč 9 620 Kč
polopenze 9 480 Kč 10 320 Kč 9 690 Kč 10 810 Kč
plná penze 10 600 Kč 11 510 Kč 10 810 Kč 12 000 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

KAŽDÝ DALŠÍ "LASER-SCANNER" ZA ZVÝHODNĚNÝ PŘÍPLATEK 100 KČ!

Cena zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • 7x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující.
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, který může teplotu snížit dle zdravotního stavu pacienta.

Skupinový tělocvik v bazénu - cvičení pod dohledem fyzioterapeuta Vám pomůže zlepšit pohyblivost kloubů a správně procvičit celé tělo. Kromě efektu léčebné tělesné výchovy se příznivě uplatňuje vliv vody a její teplota.

Perličková koupel - díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje mikromasáž kůže. Ta má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. Vede k osvěžení a uklidnění organismu, má sedativní účinek projevující se lepším dýcháním klienta a jeho krevního oběhu, uklidnění srdeční činnosti, uvolnění přetíženého a bolestivého svalstva, zmírnění reflexních změn ve svalech, vazivu a tkáních. Teplota vody: 37°C.

Klasická masáž částečná - masáž zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání, zmírňuje bolest, povzbuzuje zpomalený krevní oběh, odstraňuje únavu a svalové napětí. Ovlivňuje i vzdálené orgány a má celkový účinek na organismus. Kromě relaxačního, uklidňujícího účinku má i účinek tonizační. Používají se speciální nedráždivé masážní prostředky, masážní emulze nebo oleje. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Peloidní obklad - sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

Laser-scanner - využívá se především pro rychlejší regeneraci ošetřované tkáně a rychlejší hojení ran. Podstatou je místní prohřátí tkáně a její biostimulace. Buňky rychleji regenerují, snižuje se bolestivost a zvyšuje se látková výměna ve tkáních a buňkách. Proces hojení bývá rychlejší.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice