V Hodoníně za vojáčka

Lázně Hodonín

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 7 dní/6 nocí
Stravování: plná penze nebo polopenze výběrová
Ubytování: jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje ***Superior s plným příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), TV, lednicí, telefonem a připojením k internetu
Služby: bazén s whirlpoolem, kulturně informační centrum, kavárny s cukrárnou, půjčovna jízdních kol a nordic walkingových holí, venkovní hry v areálu lázní, fit centrum, kadeřnictví, kosmetika, konferenční prostory, kulturní a společenské akce, zájezdy do okolí, internetový koutek, WiFi připojení
Rekondiční
program:
zdravotní konzultace
2x suchá uhličitá koupel celková
2x koupel vinná
1x koupel konopná
1x koupel Africká xylopová
1x peloidní zábal
1x koupel celotělová vířivá s bylinnou přísadou
3x klasická masáž částečná
1x masáž horkými lávovými kameny částečná

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt 1/1 jednolůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj 1/2 dvoulůžkový pokoj
s terasou
Polopenze 8 650 Kč 7 450 Kč 7 750 Kč
Plná penze 9 430 Kč 8 230 Kč 8 530 Kč

Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 11:00 hodin, v den odjezdu do 9:00 hodin. Dodržujte prosím čas nástupu do 12:00 hodin. Pobyt je zahájen obědem v případě plné penze a ukončen snídaní.

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování
  • 6x stravování
  • rekondiční program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Suchá uhličitá koupel - jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn medicinálním oxidem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve, větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy. Délka procedury: částečná 20 minut, celková 20 minut.

Konopná koupel (léčivé konopí) - anestetikum, působí proti svalovým křečem, revmatismu, při onkologických onemocněních, menstruačních potížích, poruchách pohybového ústrojí nebo léčbě roztroušené sklerózy. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.

Masáž horkými lávovými kameny - k masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují aniony kovů, přispívající k regenerci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Dokonale působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, únavu. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a detoxikuje organizmus. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži. Délka procedury: částečná masáž lávovými kameny: 25 minut.

Africká xylopová koupel - xylopia neboli Xylopová voda je alkoholový extrakt polodů Xylopia aethipica (strom rostoucí v subsaharské části Afriky, kolem řek). Účinné látky se získávají z plodu tohoto stromu. Vlastnosti xylopia: silný stimulující prostředek pro celé tělo. Zvyšuje prokrvení, tonizuje nervovou soustavu. Ulevuje od bolesti, odstraňuje otok, podporuje hojení, má desifekční a čistící účinky. Indikace: při onemocněních pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, svalů a šlach, artritida, revmatické onemocnění). Při civilizačních potížích (stres, deprese, nespavost). Při regeneraci sil (po sportu, při vyčerpání po těžkých výkonech nebo chřipce). Při rehabilitaci pooperačních a poúrazových stavů.

Vířivá koupel - využívá kombinaci tepla a silného mechanického dráždění vodou. Vhodná při bolestech nohou z námahy, při otékajících nohou, u léčby poúrazových stavů, při špatném prokrvení. V nabídce s nepěnivou bylinou přísadou Herbaden Spa ~ máta a lemongrass. POZOR! Není vhodná po zánětech žil dolních končetin. Teplota vody: 37°C. Délka procedury: 20 minut.

 

Zaslat poptávku

Lázně Hodonín

Měšťanská 140
695 04 Hodonín