Vinný minirelax

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 3 dny/2 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování:

dvoulůžkový pokoj superior s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem

Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Relaxační program: 1x champagne koupel
1x jednorázový parafínový obklad
1x vinná aroma masáž rozšířená
1x champagne tělová maska
1x malá lahvička vína
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt  

mimosezóna

1. 11. - 27. 3. 2024

hlavní sezóna

28. 3. - 31. 10. 2023

polopenze 5 990 Kč 6 370 Kč
plná penze 6 550 Kč 6 970 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 330 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2024 – 20. 12. 2024.
Nástupy DENNĚ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 2x ubytování
  • 2x stravování
  • relaxační program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 30,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Koupel Champagne - výtažek z šampaňského, bezalkoholový extrakt vína z Champagne, je úžasným koncentrátem toho nejpotřebnějšího pro pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě na pokožku, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku. Teplota: 37°C.

Jednorázový parafínový obklad - na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Vinná aroma masáž rozšířená - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky, dochází tak k uvolnění těla i mysli. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály padesátkrát silněji než vitamín E a výrazně silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk. Velmi účinně pěstí, vypínají a zpevňují pokožku. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Tělová maska Champagne - tato celotělová kúra využívá přírodní kosmetiky značky Afrodita. Je vhodná k vyživení a vypnutí pokožky. Obsahuje vitamíny a detoxikuje.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice