Lednická harmonie

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj superior s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Relaxační program: 1x vířivka se slanou vodou 25 min
1x indická masáž hlavy
1x čokoládová tělová maska - pro ženy
1x saharský závan - pro muže
1x jednorázový parafínový obklad
1x masáž horkými lávovými kameny rozšířená
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt

mimosezona 

osoba ve dvoulůžkovém pokoji

hlavní sezóna 

osoba ve dvoulůžkovém pokoji

polopenze 8 130 Kč 8 700 Kč
plná penze 8 970 Kč 9 600 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 330 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2023 – 20. 12. 2023.
Nástupy DENNĚ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • relaxační program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 30,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Vířivka s mořskou solí 25 min - Vířivka se slanou vodou má vliv na dýchací cesty, pohybový aparát, nespavost a neurózy. Blahodárných účinků vodních lázní využívají lidé od pradávna. Vířivá koupel se těšila velké oblibě již ve starověkém Římě, kde plnila také společenskou funkci. K podvodní masáži pomocí trysek je v lázeňském domě Perla využívána voda slaná. Během této procedury dochází k prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tím také uvolňování škodlivých látek z těla. Relaxace v teplé vodě přináší celkové uvolnění. Je vhodnou doplňující procedurou při boji s celulitidou. Využívá se také při rekonvalescenci při poúrazových stavech..

Indická masáž hlavy - zvaná taktéž antistresová, je 4 000 let stará metoda sloužící k uklidnění a účinnému odstranění stresu. Spočívá v šetrném ošetření hlavy, krku, šíje a ramen na speciální klekací židli. Zklidňující a relaxační metoda působí proti bolestem hlavy, uvolnění svalů šíje a ramen, odstraňuje poruchy spánku. Cílem této masáže je navodit pocit klidu a psychické pohody.

Saharský závan - saharský závan představuje nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové velmi teplé zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Při této proceduře se využívá účinků léčivé hlíny GHASSOUL, kterou využívali již staří Římané k léčbě různých kožních nemocí a při péči o pokožku. Ghassoul obsahuje velké množství minerálů jako např. hořčík, železo, sodík, zinek, které působí příznivě na pokožku. Ghassoul zklidňuje a desinfikuje pokožku a spolu s vůní jasmínu působí antidepresivně. Jasmín El Fell vytváří na pokožce ochranný filtr, vyhlazuje ji a hydratuje.

Jednorázový parafínový obklad se včelím voskem - jednorázový parafínový zábal s obsahem čistého včelího vosku skvěle ochrání a vyživuje pokožku, při zahřátí uvolňuje charakteristickou vůni. Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperémie, zvýšení průchodnosti kapilár, snížení svalového tonusu a výrazná svalová relaxace.

Masáž horkými lávovými kameny - k masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice