Luxus pro ženy

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu: 4 dny/3 noci
Prosím, dodržujte dobu nástupu do 13:00 hod.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD a SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Program pro ženy: 1x tělová maska champagne
1x aroma masáž částečná
1x Tibetská masáž solnými měšci
1x koupel champagne
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD osoba ve dvoulůžkovém pokoji SUPERIOR
snídaně 5 140 Kč 5 350 Kč
polopenze 5 650 Kč 5 860 Kč
plná penze 6 160 Kč 6 370 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupy DENNĚ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • program pro ženy

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Tělová maska "Champagne" - výtažek z šampaňského - bezalkoholový extrakt vína z Champagne je úžasným koncentrátem toho nejpotřebnějšího pro pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě na pokožku, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku.

Aroma masáž částečná - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Tibetská masáž solnými měšci - vynikající procedura pro ty, co mají sedavé zaměstnání, trápí je bolesti kloubů, zad a krční páteře. Využívá se také při boji s celulitidou a vytahuje toxiny z těla. Během masáže dochází k silné drenáži tekutin (sůl v měšcích se drolí, prochází přes látku na pokožku a dochází k peelingu), očisťuje tělo, vyhlazuje kůži. Sůl obsahuje himalájské magnetické kamínky, které udržují teplo v měšcích a předávají teplo do těla. Vhodná jak pro ženy, tak pro muže.  Délka procedury 60 minut.

Koupel champagne - výtažek z šampaňského, bezalkoholový extrakt vína z Champagne, je úžasným koncentrátem toho nejpotřebnějšího pro pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku. Teplota: 37°C.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice