Mořský balíček

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:
7 dní/6 nocí
Prosím dodržujte dobu nástupu do 13 hodin.
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj STANDARD nebo SUPERIOR s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma
Mořský program: zdravotní prohlídka
2x jodobromová koupel
1x koupel se solí z Mrtvého moře
1x solný zábal s energetickým balzámem
2x klasická masáž částečná
2x inhalace
dárek
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt osoba ve dvoulůžkovém
pokoji STANDARD
osoba ve dvoulůžkovém
pokoji SUPERIOR
mimosezona hlavní sezona mimosezona hlavní sezona
snídaně 7 040 Kč 7 680 Kč 7 220 Kč 8 100 Kč
polopenze 8 000 Kč 8 700 Kč 8 180 Kč 9 120 Kč
plná penze 8 960 Kč 9 720 Kč 9 140 Kč 10 140 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 190 Kč/noc.
Pokoje jsou k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu do 10:00 hod.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2017 – 20. 12. 2017.
Nástupní dny NE - PÁ.
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 6x ubytování
  • 6x stravování
  • mořský program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 15,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Jodobromová koupel - nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující.
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, který může teplotu snížit dle zdravotního stavu pacienta.

Koupel se solí z Mrtvého moře - pozitivní účinky Mrtvého moře jsou patrné především při léčbě kožních chorob. Přirozeně čistí, regeneruje a prokrvuje pokožku, zbavuje ji nežádoucích látek a odumřelých buněk. Teplota: 37°C.

Solný zábal s energetickým balzámem - pomocí solných krystalů jemně odstraňuje povrchovou vrstvu odumřelých buněk epidermi. Krystaly soli jsou bohaté na minerály a éterické oleje a vedou k detoxikaci pokožky. Pokožka je pak vyčištěná, hladká a pevná na dotek. Energetický balzám má silný anti-aging účinek. Umožňuje mikrocirkulaci pokožky, hydrolipidovou rovnováhu a urychluje její regeneraci. Umožňuje tělesnou i duševní revitalizaci a působí dlouhodobě pozitivně na udržování mladistvého a zdravého vzhledu pokožky.

Klasická masáž částečná - masáž zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání, zmírňuje bolest, povzbuzuje zpomalený krevní oběh, odstraňuje únavu a svalové napětí. Ovlivňuje i vzdálené orgány a má celkový účinek na organismus. Kromě relaxačního, uklidňujícího účinku má i účinek tonizační. Používají se speciální nedráždivé masážní prostředky, masážní emulze nebo oleje. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Inhalace - využívá se minerálních vod, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání.

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice