Pobyt nejen pro seniory

Lázně Lednice

Zaslat poptávku

Délka pobytu:  4 dny / 3 noci
Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze
V případě plné penze je pobyt zahájen obědem a ukončen snídaní.
Ubytování: dvoulůžkový pokoj superior s plným příslušenstvím, televizí, lednicí a telefonem
Služby: rehabilitační bazén, fit centrum, relaxační místnost, sauna, kulturní programy, lázeňská kavárna s venkovní terasou, konferenční prostory, knihovna, úschovna kol, hlídané parkoviště, internetový koutek a internet na pokoji zdarma

Relaxační program:  
1x rašelinová koupel
3x suchá uhličitá koupel 
1x parafínový obklad
1x aroma masáž rozšířená
volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Ceny balíčku

Ceny v Kč osoba/pobyt  

mimosezóna

1.11. - 27.3.2024

hlavní sezóna

28.3.- 31.10.2024

polopenze 8 070 Kč 8 640 Kč
plná penze 8 910 Kč 9 540 Kč

Příplatek při obsazení pokoje 1 osobou 330 Kč/noc.
Ceny jsou platné od 1. 1. 2024 – 20. 12. 2024.
Nástupní dny - DENNĚ
Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.

Cena zahrnuje:

  • 3x ubytování
  • 3x stravování
  • léčebný program

Cena nezahrnuje:

  • poplatek za ubytování 30,- Kč/osoba/den

Ostatní informace

Rašelinová koupel - speciálně upravovaná koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus. Navodí pocit znovuzrození, očištění a nabije energií. Pomáhá také při akné, artróze, ekzémech, mírných kožních zánětech, revmatismu, svalové křeči. Teplota: 37°C.

Suchá uhličitá koupel - jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn čistým kysličníkem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve a větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy.

Parafínový obklad - na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Aroma masáž - aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. 

Zaslat poptávku

Lázně Lednice

Břeclavská 700
691 44 Lednice